Lenovo grafická karta Nvidia GeForce RTX 5070 GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 RAM PCIe x8 HDMI™, DisplayPort
Kód: C3533526
Výrobce: Lenovo
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 41 228,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
RozhraníHDMI™, DisplayPort12 GBGDDR7 RAM s
| Technické parametry | |
| Barva | černá · šedá |
| Rozměr, hloubka | 50 mm |
| Vnější výška | 104.9 mm |
| Vnější šířka | 268.6 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Nvidia GeForce |
| Rozhraní: DisplayPort | 3 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ano |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | NVIDIA |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | RTX 5070 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · DisplayPort |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| VR kombatibilita | Ano |
| Napájení systému (min.) | 650 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 192 Bit |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Typ paměti | GDDR7 RAM |
| Verze grafických karet | GeForce RTX 5070 |
| Hmotnost | 1.08 kg |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Kompatibilní produkty | ThinkStation P2 Tower Gen 2 ThinkStation P3 Tower Gen 2 ThinkStation P5 ThinkStation P7 ThinkStation P8 |
| Certifikace | BSMI FCC ICES–Nes003 CE UK DOC VCCI KCC (EMC) RCM CB Mocco DOC EAC RoHS EQM |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Dvojité DVI | Ne |
| Maximální provozní teplota | 90 °C |
| Typ balení | Box |
| Výkon NPU až | 988 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| HDCP | Ano |
| Šířka pásma paměti (max) | 672 GB/s |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95 % |
| Hmotnost včetně balení | 4.01 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Maximální spotřeba energie | 250 W |
| Verze HDCP | 2,3 |
