Asus grafická karta Nvidia GeForce RTX 5070 Ti GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 RAM PCIe USB-C®, HDMI™, DisplayPort
Kód: C3553331
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 40 760,- Kč s DPH
Popis
Grafická karta ASUS ProArt OC Edition byla vyvinuta pro výkonné hry a profesionální použití. Karta je vybavena procesorem NVIDIA GeForce RTX 5070 ti a nabízí působivé grafické funkce, díky nimž si mohou uživatelé užívat dechberoucí snímky při maximálním externím rozlišení 7680 x 4320 pixelů. S 16 GB GB GDDR7-SDRAM a šířkou sběrnice 256 bitů umožňuje bezproblémové plnění různých úkolů a současně rozšiřuje výkonnostní limity pro náročné aplikace. Karta má trojitý design větráku s pokročilými chladícími technologiemi, jako je chlazení Vapor Chamber a technologie 0 dB, které zajišťují optimální tepelný management pro nepřetržitý provoz. Díky několika výstupům, včetně HDMI, DisplayPort a USB-C, umožňuje ASUS ProArt karta s více konfiguracemi monitorů a podporuje až čtyři displeje současně. Technologie jako NVIDIA G-Sync a NVIDIA DLSS 4 zlepšují zážitek z hry díky bezešvé grafice a vylepšeným snímacím rychlostech. Karta se vyznačuje dlouhou životností, protože je odolná proti prachu a vlhkosti. Díky tomu je odolná volba pro kreativní a hráče, kteří chtějí zlepšit své zážitky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vybaven grafickým procesorem NVIDIA GeForce RTX 5070 ti
Podporuje až 4 monitory s maximálním rozlišením 7680 x 4320
Disponuje pokročilou chladicí technologií pro optimální výkon
S více videovýstupy: HDMI, DisplayPort a USB-C.
Podporuje technologie NVIDIA, jako je G-Sync a DLSS 4 pro lepší grafické znázornění
Vlastnosti
- VÝKON KI: 1484 AI TOP
OC Edition: 2610 MHz OC režim, 2588 MHz standardní režim
Pohon architekturou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
2.5-slotová velikost se zesíleným teplotním designem zajišťuje perfektní rovnováhu mezi kompatibilitou a výkonem
Integrovaný konektor USB typu C umožňuje větší všestrannost pracovních toků Content Creation
Design chladícího tělesa MaxContact s vaporem Chamber zajišťuje efektivní přenos tepla a prvotřídní výkon
Fázová teplovodivá podložka GPU umožňuje optimální teploty, výkon a spolehlivost GPU
Axiální Axial Tech ventilátor pro lepší proudění vzduchu
Minimalistický design s ušlechtilým laminátovým obložením s dřevěným optikem a podsvíceným logem ProArt
Autoextremní výrobní proces nabízí přesnost a spolehlivost
Software GPU Tweak III nabízí intuitivní optimalizaci výkonu, rozšířenou regulaci teploty a monitorování systému
Rozsah dodávky
- ASUS ProArt OC Edition
Studiový ovladač NVIDIA, ASUS GPU Tweak III, Adobe Creative Cloud (1měsíční členství), GeForce Game ovladač Ready, MuseTree, NVIDIA APP aplikace
Suchý zip, 16-pólový / 3x 8-pólový kabelový adaptér, debetní karta, typ držáku grafické karty
| Technické parametry | |
| Barva | vícebarevná |
| Rozměr, hloubka | 50 mm |
| Vnější výška | 126 mm |
| Vnější šířka | 304 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | Nvidia GeForce |
| Rozhraní: DisplayPort | 2 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Rozsah použití NVIDIA | GeForce RTX Gaming |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ano |
| GPU brand | NVIDIA |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | RTX 5070 Ti |
| HDCP | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® · HDMI™ · DisplayPort |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Zesílení taktu GPU | 2588 MHz |
| Napájení systému (min.) | 850 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 256 Bit |
| Přenosová rychlost | 28 Gbps |
| Sběrnicový systém | PCIe |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 RAM |
| Verze grafických karet | GeForce RTX 5070 Ti |
| Hmotnost | 1.39 kg |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1b |
| Počet slotů | 2.5 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Dvojité DVI | Ne |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 2610 MHz |
| Chladicí technologie | ASUS Axial tech |
| Typ balení | Box |
| Hmotnost včetně balení | 2.04 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| CUDA jádra | 8960 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16 pin |
| Verze HDCP | 2,3 |


















