RAZER externí grafická karta
Kód: C3730010
Výrobce: RAZER
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 570,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Základní frekvence GPU / frekvence GPU v režimu Boost
Rozhraní s
Rozsah dodávky
- Thunderbolt 1 m.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 421 mm |
| Vnější výška | 216 mm |
| Vnější šířka | 197 mm |
| Připojení kabelu | USB-C® |
| Materiál | ocel |
| Materiál | Ocel |
| Napájení systému (min.) | 140 W |
| Hmotnost | 3.9 kg |
| Kategorie produktu | externí grafická karta |
| Barva opláštění | Černá |
| Dodávané kabely | Thunderbolt |
| Počet podporovaných grafických karet | 1 Stück(e) |
| Verze USB Power Delivery až do | 140 W |
| Grafická karta v ceně | Ne |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |





