ASRock grafická karta AMD Radeon AI Pro R9700 Radeon AI PRO R9700 32 GB GDDR6-RAM PCIe x16 DisplayPort
Kód: C3737062
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 49 733,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD Radeon AI PRO R9700 32 GB GDDR6
7680 x 4320 pixelů 256 bit 20 Gb/s PCI Express x16 5.0
Počet konektorů DisplayPort: 4
Verze DirectX: 12 Ultimate OpenGL verze: 4.6
1x 16 pin
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- ASRock Creator
16-pólový / 3x 8-pólový kabelový adaptér
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 39 mm |
| Vnější výška | 112 mm |
| Vnější šířka | 271 mm |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 Pixel |
| Typ grafiky | AMD Radeon AI Pro |
| Rozhraní: DisplayPort | 4 x |
| Verze rozhraní | PCI Express 5.0 |
| CUDA | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| GPU brand | AMD |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Model grafické karty | R9700 |
| HDCP | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | DisplayPort |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Zesílení taktu GPU | 2920 MHz |
| Napájení systému (min.) | 750 W |
| výstupů pro monitory | 4 |
| Připojení paměti | 256 Bit |
| Přenosová rychlost | 20 GBit/s |
| Počet stream procesorů | 4096 |
| Sběrnicový systém | PCIe x16 |
| Operační paměť RAM | 32 GB |
| Typ paměti | GDDR6-RAM |
| Verze grafických karet | Radeon AI PRO R9700 |
| Hmotnost | 1.07 kg |
| Kategorie produktu | grafická karta |
| Verze DisplayPortu | 2,1 a |
| Počet slotů | 2 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Dvojité DVI | Ne |
| Výpočetní jednotky | 64 |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Typ balení | Box |
| Zvýšení taktu procesoru (herní režim) | 2350 MHz |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16 pin |






