Seasonic FOCUS-GX-1000-V4 PC síťový zdroj 1000 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3326936
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 360,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 1000 W
PCI-Express (6+2 piny) 3x
Pořadač kabelů 80 PLUS® Gold
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | fluidní dynamické ložisko |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Výška | 86 mm |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 20+4pin | 3 |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 3 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 2 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 83 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 25 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 25 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1000 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Maximální vstupní proud (při 110 V) | 13 A |
| Maximální vstupní proud (při 220 V) | 6.5 A |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 550 mm |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 70 cm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 690 mm |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 13 - 6.5 A |
| Formát PSU | ATX |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Typ balení | Box |
| Napájecí konektory PCI Express (12+4 kolíků) | 1 |
| Certifikáty shody | CB Označení CE EAC REACH RoHS WEEE CTUVus |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnost | CTUVUS, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přetížení Přepětí Přehřátí Zkratka Podpětí |
| Certifikace 80PLUS | 80 Plus Gold |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 125 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 996 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 125 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |








