Seasonic SSR-650FM PC síťový zdroj 650 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3326940
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 441,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 650 W 100 - 240 v 50 - 60 Hz
Základní deska konektoru: 20+4 pin ATX konektor
PC ATX 80 PLUS, ZLATÁ
Aktivní 12 cm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | fluidní dynamické ložisko |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Výška | 86 mm |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet připojení proudu, 20+4pin | 3 |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 4 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 6 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 54 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 650 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Počet šroubů | 4 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Dodávané kabely | AC |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Certifikace | WEEE, ERP pájka 6, REACH |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 65 cm |
| Délka kabelu disketové mechaniky | 10.1 cm |
| Konektor disketové mechaniky | Ano |
| Typ ložiska | FDB |
| Včetně kabelových vázacích spon | Ano |
| Vstupní proud | 4.5 - 9 A |
| Formát PSU | ATX |
| Návod na použití | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Typ balení | Box |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnost | CTUVUS, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, RCM |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| Napájecí konektor disketové mechaniky | 1 |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Přetížení Přepětí Přetížení Přehřátí Zkratka Podpětí |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Umístění větráku | Nahoru |
| Certifikace 80PLUS | 80 Plus Gold |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 648 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Typ kabeláže | Semimodulárně |
| Počet popruhů | 3 |






