Cooler Master MPE-C501-AFCAG-3EEU PC síťový zdroj 1250 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3414339
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 318,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 1250 W 100 - 240 v 50/60 Hz
Připojovací deska: 24-pin ATX zástrčka
PC ATX 80 PLUS, ZLATÁ
Aktivní 14 cm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 180 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 180 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 751 W - |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 4 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 3 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 12 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 104 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 1250 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Hmotnost | 3.02 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 65 cm |
| Certifikace | TUV, cTUVus, CE, FCC, BSMI, CCC, EAC, RCM, UKCA, AŽ |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 500,620,740,860 mm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 740,620,500,860 mm |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Typ ložiska | TBB |
| Vstupní proud | 15 - 7 A |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ERP |
| Typ balení | Box |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Efektivita | 90 % |
| Doba uchování | 16 ms |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přetížení Celkový počet napětí Přepětí Zkratka Podpětí |
| Hmotnost včetně balení | 3.42 kg |
| ATX verze | 3,1 |
| Umístění větráku | Nahoru |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktivní |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 1248 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 120 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |



