Seasonic Core-GX-750 síťový adaptér / napájení 750 W ATX 80 PLUS® Gold
Kód: C3451860
Výrobce: Seasonic
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 592,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 750 W 100 - 240 v 50/60 Hz
Základní deska konektoru: 20+4 pin ATX konektor
PC ATX 80 PLUS, ZLATÁ
Aktivní 12 cm
Bílá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 140 x 86 x 150 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 150 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 140 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 2 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 3 |
| Max. proud při -12 V/DC | 0.3 A |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 62 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Gold |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 750 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Provozní napětí | 100 až 240 V |
| Kategorie produktu | síťový adaptér / napájení |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 750 mm |
| Délka napájecího kabelu pro CPU | 75 cm |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 690 mm |
| Typ ložiska | Hypro Bearing |
| Vstupní proud | 11 - 5.5 A |
| Napájecí konektory PCI Express (12+4 kolíků) | 1 |
| Délka kabelu napájecích konektorů PCI Express (12+4 kolíků) | 700 mm |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přetížení Přepětí Přehřátí Zkratka Podpětí |
| ATX verze | 3,1 |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 100 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 744 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |









