Corsair SF Series SF750 PC síťový zdroj 750 W SFX 80 PLUS® Platinum
Kód: C3533510
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 564,- Kč s DPH
Popis
MALÁ, ALE VÝKONNÁ
Nenechte se zmást svou velikostí - tento síťový zdroj SFX disponuje certifikací 80 Plus Platin a je ideální pro nejvýkonnější počítače s malými rozměry.
KONTINUÁLNÍ PROVOZNÍ TEPLOTA 50 °C.
Zaručuje spolehlivé napájení pro váš SFF-PC i při vysokém zatížení.
KONDENZÁTORY URČENÉ NA 105 °C.
Vyvinuto pro spolehlivý výkon a dlouhou životnost díky výhradnímu použití japonských elektrolytických kondenzátorů průmyslové třídy jakosti s třístupňovou specifikací 105 stupňů.
ATX 3.1 CERTIFIKACE
Standard ATX 3.1 vyžaduje vysokou míru spolehlivosti a účinnosti. Zatímco řada síťových zdrojů společnosti Corsair tyto požadavky splňuje, síťové zdroje řady SF jsou oficiálně certifikovány pro soulad s ATX 3.1.
Včetně kabelu PCIe 5.1 12V-2x6 GPU pro použití s moderními grafickými kartami, jako je NVIDIA GeForce RTX 40 Series.
TICHÝ PROVOZ S REŽIMEM ZERO RPM
Chladicí ventilátor s kapalinovým ložiskem snižuje hlučnost na minimum. Režim Zero RPM zajišťuje, že při nízké až střední zátěži nevzniká žádný hluk ventilátoru.
PLNĚ MODULÁRNÍ KONEKTOR TYPU 5 MICRO FIT
Připojte pouze to, co opravdu was potřebujete, a využijte flexibilní kabeláž, abyste upotřebili prostor pro řádné vedení kabelů v malých pouzdrech.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 750 W 100 - 240 v 47 - 63 Hz
Připojovací deska: 24-pin ATX zástrčka
PC SFX 80 Plus Platinum
Aktivní 9,2 cm
Černá
Vlastnosti
- Certifikace s Platinum 80
ATX 3.1, podpora PCIe 5.1
Plně modulární, Micro-Fit síťová zástrčka typ 5
Chladicí ventilátor 92 mm PWM s režimem Zero RPM
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 1250 x 635 x 100 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 100 mm |
| Vnější výška | 635 mm |
| Vnější šířka | 1250 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Chlazení grafických karet | Aktivní |
| Vlastnosti PC napájecího zdroje | ATX 3.1 · PCIe Gen 5.1 |
| Modulární | Ano |
| Počet připojení proudu, 4pin 12 V | 2 |
| Počet připojení proudu, 4pin 12 V | 1 |
| Počet připojení proudu, 4pin 12 V | 3 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 2 |
| Počet připojení proudu, 5pin SATA | 3 |
| Max. proud při +12 V/DC (1) | 62.5 A |
| Max. proud při +3,3 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC | 20 A |
| Max. proud při +5 V/DC (SB) | 3 A |
| PSU certifikace | 80 PLUS® Platinum |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 750 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | SFX |
| Hmotnost | 2.15 kg |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Tichý režim | Ano |
| Dodávané kabely | AC, CPU, PATA, PCIE, SATA |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 30 cm |
| Účel | PC |
| Délka napájecího kabelu SATA | 445 mm |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 40 cm |
| Typ ložiska | FDB |
| Vstupní proud | 10-5 A |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Typ balení | Box |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| ATX verze | 3,1 |
| Umístění větráku | Nahoru |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 130 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 750 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 130 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 47 - 63 Hz |
| Typ kabeláže | Plně modulární |
| Počet napájecích PATA konektorů | 1 |














