AZZA AZZA Netzteil 750W ARGB 120mm Schwarz (8 PC síťový zdroj 750 W ATX
Kód: C3556447
Výrobce: AZZA
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 116,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Výstupní výkon síťového zdroje 750 W
PCI-Express (6+2 piny) 2x
Pořadač kabelů
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 150 x 86 x 160 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 160 mm |
| Vnější výška | 86 mm |
| Vnější šířka | 150 mm |
| Výstupní výkon síťového zdroje (rozsah) | 501 - 750 W |
| Počet připojení proudu, 4pin 5,25" | 1 |
| Počet připojení proudu 6pin PCIe | 2 |
| Výstupní výkon síťového zdroje | 750 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Tvarový faktor | ATX |
| Kategorie produktu | PC síťový zdroj |
| Účel | PC |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Napájecí konektor ATX (12+4 kolíků) | Ano |
| Napájecí konektory PCI Express (12+4 kolíků) | 1 |
| Počet konektorů EPS | 1 |
| Certifikáty shody | CB Označení CE Eidgenössische Communication Commission (FCC) RoHS CTUVus |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí konektor PCI Express (6-pin) | 2 |
| Napájecí konektor základní desky | 20+4 pin ATX |
| ATX napájecí konektor (20+4pin) | Ano |
| CPU napájecí konektor (4+4pin) | Ano |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud Přetížení Překročení přípustného napětí Přepětí Zkratka ochrana Surge & inrush (SIP) Pod elektrickou energií |





