Fractal Design FD-C-MOD1N-01 mini tower PC skříň šedá
Kód: C3222384
Výrobce: Fractal Design
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 322,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 212 x 453 x 212 mm |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 212 mm |
| Vnější výška | 453 mm |
| Vnější šířka | 212 mm |
| Rozhraní: USB 3.1 | 2 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | mini tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Hmotnost | 4.6 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |





