APNX APNX V1-W-BK-V1 midi tower herní pouzdro černá, dřevo
Kód: C3369592
Výrobce: APNX
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 373,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- MIDI tower PC hraní
ATX, micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 6 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční průhled osvětlení
Aakrylonitril-butadien-styren (ABS), SGCC
Černá, dřevo
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 290 x 485.5 x 500 mm |
| Barva | černá · dřevo |
| Rozměr, hloubka | 500 mm |
| Vnější výška | 485.5 mm |
| Vnější šířka | 290 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | midi tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX · Micro-ATX · Mini-ITX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 6 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Kategorie produktu | herní pouzdro |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 120,140,240,360 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120,140,240,280,360 mm |
| Tloušťka materiálu | 0.8 mm |
| Podporované velikosti spodních ventilátorů | 120,140,240,280,360 mm |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Instalované přední ventilátory | 2x 160 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140,160 mm |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140,160 mm |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 3 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x: 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 17 cm |
| Maximální délka grafické karty | 39.5 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |

