Fractal Design FD-C-MES3A-02 PC skříň černá
Kód: C3428686
Výrobce: Fractal Design
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 415,- Kč s DPH
Popis
Prožijte s Meshify 3 pokročilé chlazení a silný aerodynamický design. Nová generace vynikající řady Meshify nabízí mnoho technických aktualizací, tři výkonné ventilátory momentů a působivé osvětlení atmosféry v verzích Ambience pro RGB.
Pokročilé proudění vzduchu
Poznejte výkonný design s excelentním ventilací a aerodynamickým vedením vzduchu přímo k komponentům pro lepší GPU chlazení.
Moderní design
Své nastavení můžete změnit na novou úroveň díky aerodynamickému designu, který je vybaven elegantním mezním čelním panelem s fasetovou strukturou.
Pro hraní her
Podporuje výkonné herní systémy s místem pro grafické karty až do délky 349 mm a elektronické ATX základní desky.
Pohodlná instalace
Vychutnejte si jednoduchý zážitek ze stavění s snadno odnímatelnými panely, včetně Topps s látkovým sponkou.
Výkonný ventilátor
Obsahuje tři výkonné ventilátory s 14 lopatkami ventilátoru LCP a pravými FDB ložisky pro lepší chlazení a tichý provoz.
Vynikající chlazení
Efektivní ochlazování vašeho systému radiátory až 280 mm na horní straně a až 360 mm na přední straně.
Flexibilní I/o panel
I/o panel na horní straně nabízí konektor USB-C 20 Gbps, dva konektory USB-a a kombinovaný audio konektor.
Chytrý vzhled
Vytváří elegantní vzhled díky kabelovému krytu a kabelovému vedení ve vnitřním prostoru.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- PC hraní
ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5" SSD s formovacím faktorem 2.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 4 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Boční okna tvrzený/skleněná podložka/tvrzené filtry proti prachu
Ocel, tvrzené sklo
Černá
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 229 x 507 x 433 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 433 mm |
| Vnější výška | 507 mm |
| Vnější šířka | 229 mm |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Materiál | ocel |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 4 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Hmotnost | 8.8 kg |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 280,360 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 240,280 mm |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 10.6 kg |
| Instalované přední ventilátory | 3x: 140 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120,140 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,140 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 17.3 cm |
| Maximální délka grafické karty | 34.9 cm |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Maximální délka PSU | 18 cm |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |













