Chieftec CI-03B-OP micro tower PC skříň černá
Kód: C3538027
Výrobce: Chieftec
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 063,- Kč s DPH
Popis
CI-03B-OP je kompaktní ATX Cube kryt s jedinečným Hi-Fi stylem a
Moderní design. Inspirován nábytkovou řemeslnou činností se snadno zapadá do minimalistického prostředí
Do obytných místností.
Pouzdro nabízí flexibilní kompatibilitu s hardwarem. Podporuje ATX napájecí zdroje
Až do délky 160 mm, do chladiče procesoru až 160 mm výšky a do grafických karet
Délka 335mm. Pro optimální chlazení jsou k dispozici různé možnosti včetně
Podpora ventilátoru pro 200 mm nebo 240mm radiátor na přední a horní straně. ZAP
200mm PWM ventilátor s odolným HDB ložiskem je předinstalován na přední straně
A zajišťuje tichý provoz. Čelní strana krytu má jedinečné kulaté kolo
Ventilační otvor s prodyšnou látkou, která je navržena pro ventilátor 200 mm.
I přes svou kompaktní velikost nabízí pouzdro místo pro dva 3,5" pevné disky a dva 2,5" SSD disky
Splňuje tak i vyšší požadavky na ukládání.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Domácí kancelář Cube PC
micro ATX, Mini-ATX
Podporované velikosti disku Hard Drive: 2.5,3.5"
Počet 2,5" rozšiřující šachet: 2 počet 3,5" rozšiřovacích šachet: 2
Filtr proti prachu
Černá
Vlastnosti
- Působivou Hi-Fi inspirovaný design
Předinstalovaný 200mm PWM ventilátor
Inovativní, výklopný mechanismus pro snadnou instalaci
Podporuje radiátory do max. 240 mm
Kompaktní design
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 265 x 355 x 385 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 385 mm |
| Vnější výška | 355 mm |
| Vnější šířka | 265 mm |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Provedení pouzdra (počítač) | micro tower |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Provedení | PC |
| Tvarový faktor | Micro-ATX · Mini-ATX |
| Externí zásuvky 6.4cm (2.5 ") | 2 |
| Interní šachty 8,9 cm (3,5") | 2 |
| Kategorie produktu | PC skříň |
| Audio vstup | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Osvětlení | Ne |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti předních chladičů | 200 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120,240 mm |
| Tloušťka materiálu | 0.6 mm |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ne |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Tlačítko reset | Ano |
| Tlačítko ovládání RGB | Ne |
| Podporované pevné velikosti disků | 2.5,3.5" |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Instalované přední ventilátory | 1x 200 mm |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 1 |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 200 mm |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120,200,240 mm |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 2 |
| Pokoj | Počítačové skříně |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Boční okno | Ne |
| Počet interních 3,5" pozic | 2 |
| Maximální výška CPU chladiče | 16 cm |
| Maximální délka grafické karty | 33.5 cm |
| Počet expanzních slotů | 4 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |



























