AMD Ryzen 5 5600X 6 x 3.7 GHz procesor Socket (PC): AMD AM4
Kód: C2892238
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 604,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
AMD Ryzen 5 jsou perfektním řešením pro zákazníky, kteří chtějí zvládnout rozsáhlé hry, vývoj a každodenní úkoly bez problémů s výkonem nebo výpadků.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Typ výrobního procesu: AMD Ryzen™ 5
Patice procesoru: Kbelík AM4
Procesor litografie: 7 nm. Typy pamětí
Procesor podporuje: DDR4 SDRAM
Přenosové rychlosti
Procesor podporuje 3200 MHz. Segment trhu: Stolní počítače
| Technické parametry | |
| Taktovací frekvence procesoru | 6 x 3.7 GHz / max. 4.6 GHz |
| Počet jader procesoru | 6 x |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Série procesorů | AMD Ryzen 5 |
| Turbo frekvence (max.) | 4.6 GHz |
| Frekvence procesoru | 3.7 GHz |
| Socket (PC) | AMD AM4 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | k dispozici |
| Procesor/model | 5600X |
| Oblasti použití | PC |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 32 MB |
| Kategorie produktu | procesor |

