AMD Ryzen 7 5700 8 x Procesor (CPU) v boxu Socket (PC): AMD AM4 65 W
Kód: C3348120
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 860,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD Ryzen™ 7 5700 3,7 GHz
16 MB L3 PATICE AM4
Počet procesorových jader: 8 7 nm 64 bit 65 W.
DDR4 SDRAM
Box
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Série procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 3.7 GHz |
| Příkon (max.) | 65 W |
| Turbo frekvence (max.) | 4.6 GHz |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 5700 |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 16 MB |
| Kategorie produktu | Procesor (CPU) v boxu |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Litografie procesoru | 7 nm |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Oblast trhu | Stolní |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2667,2933,3200 MHz |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 10 - 64-bit Edition RHEL x86 64 bit 64 bit Ubuntu x86 Od Operating System (OS) support will vary by manufacturer. |
| Včetně chladiče | Ne |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Verze PCI Express slotů | 3,0 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |

