Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 225F 10 x 10-Core Procesor (CPU) v boxu Socket (PC): Intel® 1851 121 W
Kód: C3374327
Výrobce: Intel
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 650,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Core Ultra 5 225F
20 MB Smart Cache FCLGA1851
Počet procesorových jader: 10 64 bitů
Maximální interní paměť, podporovaná procesorem: DDR5 SDRAM 192 GB
Box
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Účinnost jádra procesoru (počet) | 4 |
| Počet jader procesoru | 10 x |
| Výkon jádra procesoru (počet) | 6 |
| Level 2 Cache | 22 MB |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Generace procesorů | Arrow Lake |
| Série procesorů | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Základní taktovací frakvence procesoru - efektivní | 2.7 GHz |
| Max. taktovací frekvence procesoru - efektivní | 4.4 GHz |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 3.3 GHz |
| Max. taktovací frekvence procesoru - performance | 4.9 GHz |
| Příkon (max.) | 121 W |
| Turbo frekvence (max.) | 4.9 GHz |
| Typ procesoru | 10-Core |
| RAM/Max. vybavení | 192 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Socket (PC) | Intel® 1851 |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 225F |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 20 MB |
| Kategorie produktu | Procesor (CPU) v boxu |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Nečinné stavy | Ano |
| Technologie termálního monitorování | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ano |
| Škálovatelnost | 1S |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Dostupné možnosti začlenění | Ne |
| Intel® Secure Key | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Maximální počet linek PCI Express | 24 |
| Typ paměti cache procesoru | cache |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Oblast trhu | Stolní |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 6400 MHz |
| ARK ID procesoru | 241069 |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Maximální provozní teplota | 105 °C |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0 SSE4.1 SSE4.2 |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE) | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Podmínky použití | PC/Client/tablet |
| Účinná jádra | 4 |
| Výkonná jádra | 6 |
| Maximální počet proudů DMI | 8 |
| Intel® Thread Director | Ano |
| Základní výkon procesoru | 65 W |
| Maximální turbo výkon | 121 W |
| Základní frekvence efektivních jader | 2.7 GHz |
| Frekvence boost efektivních jader | 4.4 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 3.3 GHz |
| Frekvence boostu výkonných jader | 4.9 GHz |
| Revize rozhraní DMI (Direct Media Interface) | 4,0 |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Ano |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | DirectML Openvino Windows ml ONNX RT NN) |
| Celkový výkon procesoru až | 19 TOPs |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Softwarové rámce AI podporované CPU | DirectML Openvino Windows ml ONNX RT NN) |
| Počet vláken procesoru | 10 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Verze PCI Express slotů | 4,0 5,0 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2,0 |
