265KF 20 x 3.3 GHz 20-Core procesor Socket (PC): Intel® 1851
Kód: C3451816
Výrobce: Intel
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 913,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel Core Ultra 7 265KF
30 MB Smart Cache LGA 1851 (Socket V1)
Počet procesorových jader: 20 64 bitů
Maximální interní paměť, podporovaná procesorem: DDR5 SDRAM 192 GB GB
Vstup
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Taktovací frekvence procesoru | 20 x 3.3 GHz / max. 5.5 GHz |
| Počet jader procesoru | 20 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Generace procesorů | Arrow Lake |
| Turbo frekvence (max.) | 5.5 GHz |
| Frekvence procesoru | 3.3 GHz |
| Typ procesoru | 20-Core |
| RAM/Max. vybavení | 192 GB |
| Socket (PC) | Intel® 1851 |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | 265KF |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 30 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Nečinné stavy | Ano |
| Technologie termálního monitorování | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ano |
| Škálovatelnost | 1S |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Dostupné možnosti začlenění | Ne |
| Intel® Secure Key | Ano |
| Termální specifikace roztoku | PCG 2020A |
| Intel® 64 | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Maximální počet linek PCI Express | 24 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart cache |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Oblast trhu | Stolní |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 6400 MHz |
| Technologie Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | Ano |
| ARK ID procesoru | 241062 |
| Včetně chladiče | Ne |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Stepping | B0 |
| Maximální provozní teplota | 105 °C |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0 SSE4.1 SSE4.2 |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Číslo ECCN | 5A992C |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS) | 740.17B1 |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE) | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Frekvence Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | 5.5 GHz |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Podmínky použití | PC/Client/tablet |
| Účinná jádra | 12 |
| Výkonná jádra | 8 |
| Maximální počet proudů DMI | 8 |
| Intel® Thread Director | Ano |
| Základní výkon procesoru | 125 W |
| Maximální turbo výkon | 250 W |
| Frekvence boost efektivních jader | 4.6 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 3.9 GHz |
| Frekvence boostu výkonných jader | 5.4 GHz |
| Revize rozhraní DMI (Direct Media Interface) | 4,0 |
| Typ balení | Vstup |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Ano |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | DirectML Openvino Windows ml ONNX RT NN) |
| Celkový výkon procesoru až | 25 TOPs |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Softwarové rámce AI podporované CPU | DirectML Openvino Windows ml ONNX RT NN) |
| Počet vláken procesoru | 20 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Verze PCI Express slotů | 4,0 5,0 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2,0 |
