Intel® Core™ i5 i5-14600KF 14 x 2.6 GHz procesor
Kód: C3589260
Výrobce: Intel
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 7 954,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel® Core™ i5 i5-14600KF
24 MB Smart Cache LGA 1700
Počet procesorových jader: 14 64 bitů
Maximální interní paměť, podporovaná procesorem: DDR4 SDRAM 192 GB, GB DDR5-SDRAM
Vstup
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Taktovací frekvence procesoru | 14 x 2.6 GHz / max. 5.3 GHz |
| Počet jader procesoru | 14 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Generace procesorů | Raptor Lake |
| Série procesorů | Intel® Core™ i5 |
| Turbo frekvence (max.) | 5.3 GHz |
| Frekvence procesoru | 2.6 GHz |
| RAM/Max. vybavení | 192 GB |
| Extra grafický adaptér (model) | Není k dispozici |
| Procesor/model | i5-14600KF |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 24 MB |
| Kategorie produktu | procesor |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Nečinné stavy | Ano |
| Technologie termálního monitorování | Ano |
| Škálovatelnost | 1S |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Tjunction | 100 °C |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Dostupné možnosti začlenění | Ne |
| Konfigurace PCI Express | 1x 16 + 1x 4 2x8+1x4 |
| Intel® Secure Key | Ano |
| Termální specifikace roztoku | PCG 2020A |
| Intel® 64 | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Maximální počet linek PCI Express | 20 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart cache |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Oblast trhu | Stolní |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Maximální šířka pásma podporovaná procesorem | 89.6 GB/s |
| Velikost balení procesoru | 45 x 37.5 mm |
| ARK ID procesoru | 236778 |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Stepping | B0 |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0 SSE4.1 SSE4.2 |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Číslo ECCN | 5A992C |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS) | 740.17B1 |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE) | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Podmínky použití | PC/Client/tablet |
| Účinná jádra | 8 |
| Výkonná jádra | 6 |
| Maximální počet proudů DMI | 8 |
| Intel® Thread Director | Ano |
| Základní výkon procesoru | 125 W |
| Maximální turbo výkon | 181 W |
| Frekvence boost efektivních jader | 4 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 3.5 GHz |
| Frekvence boostu výkonných jader | 5.3 GHz |
| Revize rozhraní DMI (Direct Media Interface) | 4,0 |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Ano |
| Typ balení | Vstup |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Ano |
| Šířka pásma paměti (max) | 89.6 GB/s |
| Počet vláken procesoru | 20 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Verze PCI Express slotů | 4,0 5,0 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2,0 |

