AMD Ryzen 7 9850X3D 8 x Procesor (CPU) v boxu Socket (PC): AMD AM5 120 W
Kód: C3642626
Výrobce: AMD
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 15 923,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
AMD Ryzen™ 7 9850X3D procesor je KERN procesor se 8 jádry pro patici AM5 s taktovací frekvencí 4,7 GHz a 96 MB L3-Cache. Procesor AMD Ryzen™ 7 9850X3D má maximální rychlost výkonových dnů 5,6 GHz a je vyráběn metodou 4nm FinFET. Technologie AMDS 3D v-cache zajišťuje nízkou latenci a ještě více planetového výkonu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- AMD Ryzen™ 7 9850X3D 4,7 GHz
96 MB L3 PATICE AM5
Počet procesorových jader: 8 4 nm 64 bit 120 W.
Maximální interní paměť, podporovaná procesorem: DDR5 SDRAM 192 GB GB
Vestavěný grafický adaptér AMD Radeon Graphics
Box
| Technické parametry | |
| Typ grafiky | AMD Radeon Graphics |
| Počet jader procesoru | 8 x |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Série procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Základní taktovací frekvence procesoru - Performance | 4.7 GHz |
| Příkon (max.) | 120 W |
| Turbo frekvence (max.) | 5.6 GHz |
| Takt GPU | 2200 MHz |
| Socket (PC) | AMD AM5 |
| Procesor/model | 9850X3D |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 96 MB |
| Kategorie produktu | Procesor (CPU) v boxu |
| Tjunction | 95 °C |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| ECC | Ano |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3600,5600 MHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Podpora instrukčních sad | AES AVX AVX 2.0 AVX–C512 MMX SSE SSE2 SSE3 SSE4.1 SSE4.2 SSE4.x SSSE3 AMD-V. FMA3 |
| Non-ECC | Ano |
| Typ balení | Box |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Verze PCI Express slotů | 5,0 |
| Kompatibilní čipové sady | AMD A620 AMD X670E AMD X670 AMD B650E AMD B650 AMD X870E AMD X870 AMD B840 AMD B850 |
| Provozní režimy procesoru | 64 bitů |

