Corsair A115 pasivní chladič procesoru Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1700, AMD AM4, AMD AM5
Kód: C3375166
Výrobce: Corsair
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 670,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Procesor se vzduchovým chlazením 14 cm 1600 ot./min
Podporované oblasti: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, patice AM4, patice AM5
33,9 dB, 84,5 cfm, 1,73 mmH2O
140 x 140 x 25 mm
Černá
1 ks(y)
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Vznik hluku | 30.1 dB - 40 dB |
| Rozměry ventilátoru | 140 x 140 mm |
| Materiál | měď · Nylon |
| Provedení | Chlazení vzduchem |
| Čerpací množství vzduchu | 25.99 l/h |
| Hlučnost (max.) | 33.9 dB |
| Počet otáček (min.) | 400 ot./min |
| Materiál chladiče | měď |
| Socket (PC) | Intel® 1150 · Intel® 1151 · Intel® 1155 · Intel® 1156 · Intel® 1200 · Intel® 1700 · AMD AM4 · AMD AM5 |
| počet otáček (max.) | 1600 ot./min |
| Hmotnost | 400 g |
| Kategorie produktu | pasivní chladič procesoru |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 5 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 33.9 dB |
| Materiál chladiče | Měď |
| Průměr tepelných trubek | 6 mm |
| Počet tepelných trubek | 6 |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 140 x 140 x 25 mm |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Ovladač ventilátorů | Ano |
| Průměr ventilátoru 2 | 14 cm |
| Návod na použití | Ano |
| Rychlost otáčení ventilátoru 2 (min.) | 400 RPM |
| Rychlost otáčení ventilátoru 2 (max.) | 1600 RPM |
| Rozměry ventilátoru 2 (š × h × v) | 140 x 140 x 25 mm |
| Certifikáty shody | Označení CE UKCA |
| Pokoj | Procesor |
| Maximální proud vzduchu | 84.5 cfm |
| Minimální proud vzduchu | 15.3 cfm |
| Minimální tlak vzduchu | 0.1 mmH2O |
| Maximální proud vzduchu | 1.73 mmH2O |

















