Cooler Master SickleFlow Edge PC větrák s krytem černá (š x v x h) 120 x 25 x 120 mm včetně LED osvětlení
Kód: C3415183
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 919,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Efektivní pouzdro a CPU chladiče jsou stále důležitější. Vždy lépe airflowtest v systému, tím stabilní lze. Na SickleFlow 120 ventilátor spojuje silné chladicí výkon s unikátním optiku, které nejen Casemoddern na líbit bílá.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Počítačová skříň ventilátoru 12 cm 2500 ot./min
27,2 dB 70,7 cfm 3,61 mmH2O Loop Dynamic Bearing (LDB) (dynamika broušení)
Podporuje pulzně šířkovou modulaci
Černá
1 ks(y)
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 3-pin na 4-pin adaptér
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | Sleeve Bearing |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 120 x 25 x 120 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 120 mm |
| Vnější výška | 25 mm |
| Vnější šířka | 120 mm |
| Vznik hluku | 20.1 dB - 30 dB |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové |
| Vlastnosti PC větráku | včetně LED osvětlení |
| Provedení | Ventilátor |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Čerpací množství vzduchu | 120 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 27.2 dB |
| Počet otáček (min.) | 690 ot./min |
| počet otáček (max.) | 2500 ot./min |
| Hmotnost | 551 g |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Délka vnějšího kartonu | 440 mm |
| Spotřeba ventilátoru | 2.4 W |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Stanovený proud | 0.2 A |
| Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF) | 160000 h |
| Bezpečnostní proud | 0.3 Ah |
| Napětí LED | 5 V |
| Výška balení | 350 mm |
| Šířka balení | 285 mm |
| Typ konektoru LED | 3pólová |
| Pokoj | Počítačové skříně |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální proud vzduchu | 70.7 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 3.61 mmH2O |
