Brother bílá 1 ks BDE-1J000102-102 Kontinuální štítky
Kód: C3337752
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 344,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Bílá role etiket Brother BDE-1J000102-102 je vhodná pro řadu aplikací pro štítkování.
Tyto kontinuální termoštítky o šířce 102 mm jsou ideální pro tisk štítků pro léky, etikety, etikety od různých rozměrů, etikety i etikety od potravin.
Upozorňujeme, že tuto roli štítků nelze objednát jednotlivě, ale lze ji objednat pouze v množství 8 kusů.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Samolepicí etiketa s tiskárnou
Role etiket
Bílá
Technologie tisku: Termální
Vlastnosti
- Velikost štítků: Nekonečná role 102 mm
Tisk přímo z termoštítků
Kvalitní etikety
Kompatibilní s vybranými TD stolními tiskárnami
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Vhodný pro značku (štítkovačka) | Brother |
| Provedení | Role etiket |
| Technologie tisku | termální s přímým tiskem |
| Hmotnost | 826 g |
| Kategorie produktu | Kontinuální štítky |
| Rolí v balení | 1 |
| Počet krabic na paletě | 63 Stück(e) |
| Počet vrstev na paletě | 9 Stück(e) |
| Hmotnost palety | 493.6 kg |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Kompatibilní produkty | TD-4410D, TD-4420DN, TD-4520DN, TD-4550DNWB |
| Výška palety | 13.2 cm |
| Šířka štítku | 10.2 cm |
| Typ štítku | Samolepicí etiketa s tiskárnou |
| Typ palety | 800 x 1200 mm |
| Rozměry (ŠxHxV) | 101 x 101 x 105 mm |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 Stück(e) |
| Počet na paletě | 504 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 6.84 kg |




