Olympia Etikety (nekonečné) bílá 1 ks 6310 Kontinuální štítky
Kód: C3593951
Výrobce: Olympia
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 168,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Výška štítku | 14 mm |
| Vhodné pro (technologie tisku) | termální tiskárna s přímým tiskem |
| Vhodné pro modely (tiskárna) | Etikettendrucker P22 |
| Vhodné pro model notebooku | Olympia |
| Hmotnost | 165 g |
| Kategorie produktu | Kontinuální štítky |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Šířka štítku | 1.4 cm |
| Výška štítku | 7.5 mm |
| Hmotnost včetně balení | 195 g |

