Olympia Etikety (nekonečné) bílá 3 ks 6312 Kontinuální štítky
Kód: C3593953
Výrobce: Olympia
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 478,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 3 ks |
| Barva | bílá |
| Výška štítku | 14 mm |
| Vhodné pro (technologie tisku) | termální tiskárna s přímým tiskem |
| Vhodné pro modely (tiskárna) | Etikettendrucker P22 |
| Vhodné pro model notebooku | Olympia |
| Hmotnost | 495 g |
| Kategorie produktu | Kontinuální štítky |
| Počet štítků na roli | 180 Stück(e) |
| Počet kusů v balení | 3 Stück(e) |
| Šířka štítku | 1.4 cm |
| Výška štítku | 7.5 mm |
| Množství na kartonové balení | 6 Stück(e) |
| Štítků v balíku | 540 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 560 g |
