Brother Brother TZe-RE54 - Seidig - Gold auf Pin páska do štítkovače Barva pásky: růžová Barva písma: zlatá 4 m
Kód: C3337734
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 394,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
S originální textilní páskou Brother TZe-RE54 se zlatým písmem na červeném pozadí si můžete samolepicí, mapy a dárky osobitými nápisy. Díky rozmanitým možnostem použití může být textilní páska použita i k dekoraci vašeho domova nebo pro zvláštní příležitosti. Přitom získáte vždy profesionální a velmi ostré výsledky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Typ pásu: TZe
Technologie tisku: Přenos tepla
Kompatibilita trhu: Brother
Barva nálepek: Zlatá na růžovém
Šířka paměťové pásky (metrická) 2,4 cm
Množství v balení: 1 ks(e)
Vlastnosti
- Zlatá na růžovém
šířka 24 mm, délka 4 m.
Individuální dárkové stuhy s osobním notem
Dokonale čitelné výsledky
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | růžová |
| Barva písma | zlatá |
| Rozměr, hloubka | 70 mm |
| Vnější výška | 130 mm |
| Vnější šířka | 30 mm |
| Vhodný pro značku (štítkovačka) | Brother |
| Barva pásky | růžová |
| Délka pásky | 4 m |
| Vhodné pro mobil | PT-P900W, PT-H500, PT-P750W, PT-P950NW, PT-D600VP, PT-D800W |
| Vhodné pro modely (tiskárna) | PT-P900W, PT-H500, PT-P750W, PT-P950NW, PT-D600VP, PT-D800W |
| Vhodné pro model notebooku | Brother |
| Hmotnost | 44 g |
| Kategorie produktu | páska do štítkovače |
| Délka pásky | 4 m |
| Počet krabic na paletě | 187 Stück(e) |
| Počet vrstev na paletě | 11 Stück(e) |
| Hmotnost palety | 262.6 kg |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Výška palety | 16.9 cm |
| Typ pásky | TZe |
| Barva štítku | Zlatá na růžovém |
| Šířka pásky | 2.4 cm |
| Typ palety | 800 x 1200 mm |
| Uchovávání náhradních dílů | 5 Jahr(e) |
| Počet kartonů na vrstvu | 17 Stück(e) |
| Počet na paletě | 3740 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 67 g |
