Renkforce RF-OBTM-500 optická ergonomická myš, přenos bezdrátový, 8 tlačítko, 3200 dpi, černá
Kód: C2937179
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 730,- Kč s DPH
Popis
Ergonomicky navržená myš
Tvar této myši drží ruku ve správné ergonomické poloze, čímž se snižují bolesti rukou a ramen.
Víceúčelová myš
Připojte bezdrátově až 4 zařízení: Tři zařízení lze propojit přes Bluetooth® 5.1 a jedno zařízení navíc přiloženým miniaturním USB přijímačem 2,4 GHz. Přepínání mezi zařízeními probíhá docela jednoduše jedním stiskem.
Velmi pohodlné ovládání
Je vybavena 2 rolovacími kolečky pro pohodlné posouvání myší v obou směrech. Přídavné tlačítko umožňuje u počítačů s operačním systémem Windows® přímý návrat do pracovní plochy. Na boku se nacházejí dodatečná praktická tlačítka pro pohyb vpřed/vzad, např. v prohlížeči. Tlačítkem lze nastavit citlivost myši v dpi, podle potřeby se dá změnit buď pro větší přesnost, nebo pro vyšší rychlost. Ideální pro splnění různých podmínek pro pracovní prostředí nebo pro hry.
Dobíjitelná myš
Myš je vybavena výkonným Li-Pol akumulátorem a lze ji nabíjet přiloženým USB kabelem.
Vybavení
- Ergonomicky tvarovaná myš se 2 pohodlnými rolovacími kolečky
Můžete bezdrátově připojit až 4 zařízení přes Bluetooth® nebo Wi-Fi spojení
Nabíjitelná s výkonným akumulátorem
Vhodná i pro mobilní použití - miniaturní bezdrátový USB přijímač, který lze uložit do myši
Vlastnosti
- Design s kovovým kolečkem
Návrat do pracovní plochy jedním stiskem (podporují pouze systémy Windows®)
Dosah bezdrátového signálu až 10 m
Nabíjecí USB konektor typu C®
Zabudovaný Li-Pol akumulátor 450 mAh
Miniaturní USB přijímač, podpora výměny za chodu (Hot Swap) a okamžitě připravená k použití
Jmenovité provozní napětí: 3,7 V
Rozlišení: 800/1200/1600/2400/3200 dpi (nastavitelné)
Horizontální rolování
1 klávesová zkratka pro návrat do pracovní plochy
Zapínač/Vypínač
Rozsah dodávky
- Myš
- USB Dongle
- Kabel USB na typ C® (80 cm)
- .
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 0.8 m |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 85 mm |
| Vnější výška | 50 mm |
| Vnější šířka | 120 mm |
| Počet tlačítek | 8 tlačítko |
| Podporované operační systémy | Windows · macOS |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | pravák |
| Vlastnosti vstupního zařízení | ergonomická · funkce Multipair |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Bluetooth · bezdrátové 2,4 GHz |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ napájecího zdroje | vestavěný Li-Ion akumulátor |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 3 W |
| Rozlišení senzor (dpi) | 3200 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 107 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | ergonomická myš |








