Wacom One Pen kabelový grafický tablet
Kód: C3701977
Výrobce: Wacom
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 606,- Kč s DPH
Popis
Objevte svou kreativitu s Digitezer Wacom One 14. Tento 14" LCD displej nabízí nové rozlišení 1920 x 1080 a poskytuje ostrý obraz a živé barvy pro požadavky digitálního umění a designu. Jas obrazovky 285 cd/m² zajišťuje živé obrázky, zatímco kontrastní poměr 1000:1 zlepšuje hloubku obrazu. Vychutnejte si konzistentní barevné přesnosti se zorným úhlem 178 stupňů, díky čemuž was usnadňuje spolupráci nebo sdílení práce.
S vyspělou elektromagnetickou technologií nabízí Wacom One 14 rozpoznávání pohybu a zajišťuje tak přesné a plynulé snímání. DigiTiger má displej s IPS citlivostí tisku až 4096 stupňů, což was detailním a vytisknutelným uměleckým uměleckým uměleckým řemesům umožňuje. Díky možnosti připojení přes USB-C lze tento digitizér jednoduše připojit k zařízení. Dodávané příslušenství jako nástroj pro odstranění hrotu, přídavné hroty a USB-C kabel usnadňují vaše kreativní procesy.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
Živý obraz obrazu
14" displej má 1920 x 1080 a poskytuje obraz s vysokým rozlišením pro čistý obraz ve všech vašich projektech.
Široký zorný úhel
Jak horizontální, tak vertikální zorný úhel činí 178 stupňů, takže si uživatelé z různých poloh mohou vychutnávat konzistentní barvy a detaily.
Rychlá reakce pomocí dotykové technologie
Pomocí vyspělé elektromagnetických technologií tyto Digiyzery detekuje přesné pohyby a zajistí tak přesný kreslený zážitek.
Vysoká citlivost
Díky 4096 lichocitlivosti na tlak umožňuje Wacom One 14 kontrolu mezi patrkami štětce a technikami pro kreslení.
Mnohostranné možnosti připojení
Rozhraní USB-C zaručuje kompatibilitu s mnoha zařízeními a zjednodušuje proces připojení a nastavení.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 201 mm |
| Vnější výška | 10 mm |
| Vnější šířka | 336 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 14 palec |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 Pixel |
| Formát obrazu | 16:9 |
| Třída energetické účinnosti (kalk.) | n.rel. |
| Mód rozlišení displeje | Full HD |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Typ (výrobce) | One Pen |
| Doba reakce | 16 ms |
| Druh přenosu | kabelový |
| Zorný úhel (hor.) | 178 ° |
| Zorný úhel (ver.) | 178 ° |
| Kategorie produktu | grafický tablet |
| AC adaptér | Ne |
| Barevný gamut | 98 % |
| Jas | 285 cd/m² |
| Pracovní plocha | 309 x 174 mm |
| Maximální výška pro čtení | 8 mm |
| Rozlišení | 2540 lpi |
| Dodávané kabely | USB typ C |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Úrovně tlaku | 4096 |
| Pero dodáváno | Ano |
| Počet barev displeje | 16,7 milionů barev |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 10 and later MacOS 13 and later The latest version |
| Rozměry pera (d x h) | 149,9 x 9,8 mm |
| Váha pera | 9 g |
| Počet hrotů | 3 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Typ balení | Box |
| Hmotnost včetně balení | 1.3 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Displej | IPS |
| Hmotnost tabletu | 750 g |
| Bezbateriové pero | Ano |
| Bezdrátové pero | Ano |
| Rychlost odezvy (tužka) | 360 |
| Typ vstupu tabletu | Tužka |


