Logitech 555664 optická myš, přenos 13 tlačítko, 25600 dpi, černá
Kód: C3740053
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 970,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Logitech G G502 X herní myš + G240 herní podložka pod myš z materiálu. Tvarový faktor: Vpravo. Technologie snímání pohybu: Optický, přístrojové rozhraní: USB typ a, rozlišení pohybu: 25600 dpi, typ tlačítka: Tlačená tlačítka, počet knoflíků: 13, rolovací typ: Kolečko, zrychlení (max.): 40 G. zdroj energie: Kabel. Barva: Černá
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Optická
Vlastnosti
- Shrnutí:
Tvarový faktor: Vpravo
Technologie získávání pohybu: Optický
Přístrojové rozhraní: USB typ A.
Rozlišení pohybu 25600 dpi
Typ tlačítka: Stiskaná tlačítka
Počet knoflíků: 13
Scroll typ: Kolo
Zrychlení (max.) 40 g
Zdroj energie: Kabel
Barva výrobku: černá
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 79.2 mm |
| Vnější výška | 131.4 mm |
| Vnější šířka | 41.1 mm |
| Počet tlačítek | 13 tlačítko |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | obouruční |
| Rozlišení senzor (dpi) | 25600 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Hmotnost | 0.407 |
| Kategorie produktu | myš |
