Delock 12558 opěrka zápěstí černá
Kód: C3381562
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 335,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ergonomicky tvarovaná měkká podložka na zápěstí od Delock působí svým měkkým gelovým výplní obzvláště při práci s klávesnicí. Díky svému podélně tvarnímu tvaru se ideal před každou běžnou klávesnicí nebo notebookem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Černá
465 x 85 x 20 mm
119 g.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 465 x 20 x 85 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 85 mm |
| Vnější výška | 20 mm |
| Vnější šířka | 465 mm |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Hmotnost | 119 g |
| Kategorie produktu | opěrka zápěstí |
| Rozměry (ŠxHxV) | 465 x 85 x 20 mm |


