Lenovo 4X31R64414 kabelový sada klávesnice a myše německá, QWERTZ černá
Kód: C3429009
Výrobce: Lenovo
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 975,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Univerzální
USB
Němčina
Numerická klávesnice plná velikost (100 %)
Nastavitelná výška klávesnice pro Windows
Myš součástí dodávky
Černá
2 kusy
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Počet tlačítek | 3 tlačítko |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-A |
| Typ napájecího zdroje | USB (kabel je součástí balení) |
| Rozlišení senzor (dpi) | 1600 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | kabelový |
| Kategorie produktu | sada klávesnice a myše |
| Numerické klávesy | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| AC adaptér | Ne |
| LED indikátory | Ano |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Certifikace | AAA, BSMI, CB, CE, C-tick, EAC, FCC, IC, KCC, TUV, UL, VCCI |
| Délka kabelu myši | 1.8 m |
| Obsahuje myš | Ano |
| Rozteč kláves | 1.91 cm |
| Rozměry myši (š x h x v) | 111 x 62 x 34 mm |
| Váha myši | 69 g |
| Životnost kláves | 10 Millionen Zeichen |
| Podsvícení | Ne |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Typ balení | Box |
| Klíč kopilota | Ano |
| Počet přiložených produtků | 2 Stück(e) |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 424 x 146 x 20 mm |
| Hmotnost klávesnice | 570 g |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 15 - 60 % |
| Hmotnost včetně balení | 910 g |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Typ zdroje | USB |
| Ochranné funkce | Nevytéká |
| Rolovací směry | Svisle |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Styl klávesnice | Rovné |
| Typ závitnice | Kolo |
| Klávesy Windows | Ano |



