CHERRY STREAM DESKTOP ULTIMATE USB, bezdrátový, Bluetooth® sada klávesnice a myše integrovaný scrollpad německá, QWERTZ černá
Kód: C3642430
Výrobce: CHERRY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 960,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Počet tlačítek | 7 tlačítko |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Vlastnosti vstupního zařízení | integrovaný scrollpad |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ napájecího zdroje | vestavěný Li-Ion akumulátor |
| Nabíjecí výkon (max) | 3 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Frekvence WiFi | 2.4 GHz |
| Rozlišení senzor (dpi) | 4000 dpi |
| Druh přenosu | USB · bezdrátový · Bluetooth® |
| Kategorie produktu | sada klávesnice a myše |
| Numerické klávesy | Ano |
| Životnost baterie | 5 Monat( e) |
| AC adaptér | Ne |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Nastavitelné podsvícení | Ano |
| Obsahuje myš | Ano |
| Rozměry myši (š x h x v) | 128 x 85 x 50 mm |
| Životnost kláves | 20 Millionen Zeichen |
| Podsvícení | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Počet přiložených produtků | 2 Stück(e) |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 450 x 156 x 21 mm |
| Hmotnost klávesnice | 923 g |
| Ergonomický design | Ano |
| Hmotnost včetně balení | 1.74 kg |
| Přijímač | Ano |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Klávesy Windows | Ano |


















