Logitech Slim Combo M bezdrátový sada klávesnice a myše s číselnou klávesnicí, integrovaný scrollpad, Tiché klávesy US anglická, QWERTY bílá
Kód: C3743053
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 727,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Bezdrátový dosah se může lišit v závislosti na okolních a počítačových podmínkách
Praktická funkce automatického vypnutí šetří baterii a umožňuje 36 měsíců klávesnici a 18 měsíců provozu s myší (2)
(2) životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a na podmínkách počítače
Díky neustálému zlepšování může být kryt baterie elegantní klávesnice lesklý nebo matný
Vybavení
- Univerzální
RF Wireless
QWERTY US International
Numerická klávesnice plná velikost (100 %)
Windows tlačítka
Myš součástí dodávky
Bílá
1 ks(y)
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Bezdrátová kombinace Logitech Logitech MK470 je vybavena kompaktní, moderní klávesnicí s rovnými tlačítky, numerickým blokem a rozvržením pro Windows optimalizované rozložení.
Sada bezdrátové klávesnice a myši obsahuje také komfortní myš se 3 tlačítky na obou stranách s vysoce přesným optickým senzorem a mechanickým rolovacím kolečkem.
Velmi tichá klávesnice a myš testovaná v laboratoři umožňují velmi tichou práci jak v kanceláři, tak i doma.
Plug and Play USB Nano přijímač nabízí silné bezdrátové připojení 2,4 GHz s dosahem 10 m. (1)
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Počet tlačítek | 3 tlačítko |
| Layout klávesnice | US anglická, QWERTY |
| Kapacita akumulátoru | 1000 mAh |
| Max. dosah | 10 m |
| Frekvence WiFi | 2.4 GHz |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Kategorie produktu | sada klávesnice a myše |
| Numerické klávesy | Ano |
| Životnost baterie | 36 Monat( e) |
| Počet baterií | 3 |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Váha hlavního obalu | 6.98 kg |
| Délka vnějšího kartonu | 366 mm |
| Obsahuje myš | Ano |
| Rozměry myši (š x h x v) | 59 x 107 x 26,5 mm |
| Váha myši | 100 g |
| Podsvícení | Ne |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Životnost baterie myši | 18 Monat( e) |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Výška balení | 242 mm |
| Šířka balení | 336 mm |
| Baterie | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 Stück(e) |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 143,9 x 21,3 x 373,5 mm |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Hmotnost klávesnice | 558 g |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Hmotnost včetně balení | 861 g |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Typ zdroje | Akumulátor |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Styl klávesnice | Rovné |
| Minimální systémové požadavky | Windows | ChromeOS | funguje s Surface |
| Typ baterie | AAA |
| Typ závitnice | Kolo |
| Počet baterií (myš) | 1 |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Typ baterií myši | baterie AA |
| Typ baterií klávesnice | AAA |
| Klávesy Windows | Ano |




