Logitech MK295 bezdrátový sada klávesnice a myše tlačítka multimédií, s číselnou klávesnicí, Tiché klávesy, odolné proti stříkající vodě, ergonomická US
Kód: C3743078
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 297,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Kancelář
RF Wireless
QWERTY US International
Numerická klávesnice plná velikost (100 %)
Nastavitelná výška klávesnice
Myš součástí dodávky
Bílá
2 kusy
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
TECHNOLOGIE SilenTTOUCH: Logitech MK295, bezdrátová sada klávesnice s nejmodernějším optickým vedením. Zažijte plný pocit, že o 90 % méně rušivých zvuků zaručuje lepší koncentraci
ABSOLUTNÍ KOMFORT: Klávesnice nabízí numerický blok a osm praktických kláves pro snazší ovládání a efektivnější zadávání dat.
BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ: Díky bezdrátovému PROPOJENÍ bez zpoždění a s přenosovou frekvencí 2,4 GHz se propojuje se sponou pro kabely. Klávesnice má dosah 10 m a USB přijímač
PLUG-AND-Play: Stačí se připojit klávesnici a myš a můžete začít ihned používat díky technologii Plug-and-Play. Logitech MK295 je kompatibilní s ChromeOS a Windows na laptopu a PC
ODOLNÁkonstrukce: Odolná proti stříkající vodě, pevná konstrukce a tlačítka. Stabilní stojánek zajišťuje přizpůsobení výšky
BATERIEs DLOUHOU životností: Díky baterii s DLOUHOU životností (až 36 měsíců u klávesnice a 18 měsíců u myši) bezproblémově hrajete. Se zapínači vypínači můžete šetřit energii
KOMPAKTNÍ MYŠ: Pohodlné klikání díky ergonomicky navrženému tvaru. Myš funguje na mnoha površích a zajišťuje pružný pohyb díky pokročilému optickému vedení
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Počet tlačítek | 3 tlačítko |
| Layout klávesnice | US anglická, QWERTY |
| Kapacita akumulátoru | 2000 mAh |
| Max. dosah | 10 m |
| Frekvence WiFi | 2.4 GHz |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Kategorie produktu | sada klávesnice a myše |
| Numerické klávesy | Ano |
| Dopravní síla | 57 g |
| Životnost baterie | 18 Monat( e) |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Počet baterií | 3 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 95 % |
| LED indikátory | Ano |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Váha hlavního obalu | 6.03 kg |
| Délka vnějšího kartonu | 403 mm |
| Zdvih kláves | 3.2 mm |
| Obsahuje myš | Ano |
| Zrychlení (max) | 30 G |
| Životnost kluzných plošek | 250 km |
| Rozměry myši (š x h x v) | 60 x 39 x 99 mm |
| Váha myši | 75.2 g |
| Životnost kláves | 7 Millionen Zeichen |
| Podsvícení | Ne |
| Snímací frekvence myši | 160 ips |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Výška balení | 224 mm |
| Šířka balení | 304 mm |
| Typ balení | Box |
| Baterie | Ano |
| Počet přiložených produtků | 2 Stück(e) |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 441 x 149 x 18 mm |
| Rozměry receiveru (š x h x v) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Hmotnost klávesnice | 498 g |
| Hmotnost receiveru | 1.8 g |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 50 °C |
| Hmotnost včetně balení | 750 g |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Typ zdroje | Akumulátor |
| Ochranné funkce | Nevytéká |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB typ A. |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Rolovací směry | Svisle |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Nastavitelná výška klávesnice | Ano |
| Styl klávesnice | Rovné |
| Minimální systémové požadavky | was a was was was Windows10 nebo vyšší, Windows8, Windows7 ChromeOS K tomu je zapotřebí volný port USB |
| Typ baterie | baterie AA |
| Typ závitnice | Kolo |
| Počet baterií (myš) | 1 |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Typ baterií myši | baterie AA |
| Typ baterií klávesnice | baterie AA |





