Kód: C2498103
Výrobce: D-Link
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
STPřidat do košíku
Popis
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- D-Link DGS-1005P, 5 3portový Layer 2 neřízené PoE Gigabit Switch (4 x 10/100/1000 Mbit/s BaseT PoE port, 1 x 10/100/1000 Mbit/s BaseT port, 60 W kapacita PoE, Plug & Play, bez ventilátoru, kovové pouzdro)
Rozsah dodávky
- DGS-1005P
- 4x gumová patka
- 2 hmoždinky a 2 šrouby
- Stlačené instalační vedení
- Síťový zdroj 53,5V / 1,2A s napájecím připojovacím kabelem.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 98 mm |
| Vnější výška | 28 mm |
| Vnější šířka | 100 mm |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) |
| Port | 5 portů |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | DGS-1005P/E |
| Provozní napětí | 230 V |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 5 x |
| Přenosová rychlost | 1 / 10 GBit/s |
| Provozní teplota (max.) | 70 °C |