Cisco CISCO CBS110 Unmanaged 16-port GE síťový switch CBS110-16T-EU 16 portů 10 / 100 / 1000 MBit/s
Kód: C3737528
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 3 586,- Kč s DPH
Popis
Propojte své sítě na cesty - s Cisco CBS110 se 16 porty gigabitovým nemanaged switchem!
Hledáte výkonné, spolehlivé a zároveň jednoduché řešení sítě pro vaši kancelář? Cisco CBS110-16T nabízí profesionální gigabitový výkon bez velkých výdajů na IT zařízení
Přehled výhod:
16 gigabitových ethernetových portů: Využijte výhod bleskurychlých přenosů dat a maximální kapacity pro náročné širokopásmové aplikace a cloudové služby
Pravý Plug and Play: Stačí vybalit, připojit a je hotovo! Spínač je okamžitě připraven k použití, zcela bez nutnosti instalace softwaru nebo konfigurace
Inteligentní automatický systém: Integrované funkce jako Quality of Service (QoS) umožňují bezproblémové video a hlasové hovory, automatické rozpoznání smyčky (Loop Detection) a diagnostiku kabelů zajišťují v pozadí absolutně stabilní síť
Bezhlučný a energeticky úsporný: Díky designu bez ventilátoru pracuje switch zcela tiše. Kromě toho snižuje Energy Efficient Ethernet Standard (IEEE 802.3az) automaticky vaše náklady na proud
Flexibilně integrovatelný: Zařízení je koncipováno speciálně pro montáž do racku (montáž do síťové skříně) a lze jej bez problémů připojit k profesionálnímu IT prostředí
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Neřízené L2
Podpora Quality of Service (QoS)
Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 16
CAT5E 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Tabulka adres MAC: 8192 zápisů kapacita: 32 Gb/s.
Montáž do racku 1U
Napájecí zdroj je součástí dodávky
| Technické parametry | |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 170 mm |
| Vnější výška | 44 mm |
| Vnější šířka | 279 mm |
| Základní funkce | Unmanaged Switch |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | RJ45 · Gigabit LAN (1 Gbit/s) |
| Port | 16 portů |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | CISCO CBS110 Unmanaged 16-port GE |
| ethernet. portů | 16 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 16 x |
| Napájení | 110-240 V |
| Přenosová rychlost | 10 / 100 / 1000 MBit/s |
| Takt GPU | 400 MHz |
| Operační paměť RAM | 128 MB |
| Hmotnost | 970 g |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 16 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| LED indikátory | Ano |
| Kapacita přepínání | 32 Gbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.1p IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3az IEEE 802.3u IEEE 802.3x |
| Tepelné vyzařování | 39.34 BTU/h |
| Sada pro instalaci | Ano |
| Rámy jumbo | 9216 |
| Certifikace | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) třída a, FCC třída B |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
| Přepínač vrstev | L2 |
| QoS | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | Ne |
| Algoritmy plánování fronty | Weighted Round Robin (WRR) |
| Počet front | 4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Typ přepínače | Neřízené |
| Počet portů gigabitového Ethernetu | 16 |
| Stručný návod | Ano |
| Poloduplex | Ano |
| Instalace do racku | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 2685092 h |
| Plně duplexní režim | Ano |
| Paměť flash | 16 MB |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Tabulka MAC adres | 8192 Eintragungen |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Blokace Head-of-line | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora 10G | Ne |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 10BASE-T 100BASE-TX 1000BASE-T |
| Rychlost přetáčení | 23.8 Mpps |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Podporované kabelové typy | Cat5e |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
