Cisco CISCO Catalyst 1200 24-port GE PoE 4x1G síťový switch C1200-24P-4G
Kód: C3737536
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 14 184,- Kč s DPH
Popis
Řada Cisco Catalyst 1200 nabízí cenově dostupné a inteligentní switche, které byly vyvinuty a vyrobeny speciálně pro potřeby malých a středních podniků (MSP)
Užijte si perfektní kombinaci vysokého výkonu, komplexní bezpečnosti a snadného řízení dětí
Přehled výhod:
Jednoduchá správa: Konfigurace a monitoring sítě snadno pomocí intuitivní palubní desky Cisco Business, přes moderní webové rozhraní nebo praktickou aplikaci Cisco Business App
Pokročilé funkce: Prospívejte Layer-3 Static Routing, aby vaši síť segmentovala a zefektivnila, a také odolnými bezpečnostními funkcemi (jako IEEE 802.1X, ACLs a DoS ochrana), které spolehlivě zabezpečují vaše obchodní data
Power over Ethernet (PoE+): Mnoho modelů podporuje PoE+ (až 30 W na port), takže můžete pohodlně a úsporně napájet IP telefony, monitorovací kamery a Wi-Fi přístupové body přes jediný síťový kabel
Energeticky úsporný: Díky podpoře standardu Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a bezvětrnému designu u mnoha modelů ušetříte proud, snížíte provozní náklady a profitují z tišího provozu
Cisco Catalyst se 1200 24 porty GE PoE 4x1G (C1200-24P-4G): Plné Power pro koncová zařízení! Kromě 24 gigabitových portů a 4 SFP uplinkových portů nabízí tento switch PoE+ s velkým rozpočtem výkonu 195 W. Ideální ideal pro bezproblémovou integraci Unified Communications a Enterprise WLAN řešení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Správa na bázi webu (Managed L2)
Quality of Service (QoS) Support konfigurace nastavení polohy (CLI)
Počet basiově spínajících ethernetových portů RJ-45: 28 konzolových portů: RJ-45/USB-C.
Tabulka adres MAC: 8000 zápisů kapacita: 56 Gb/s.
512
Montáž do racku 1U
Síťový adaptér AC Power over Ethernet (PoE)
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 444.5 mm |
| Vnější výška | 43.9 mm |
| Vnější šířka | 298.7 mm |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Velikost racku | 483 mm (19") |
| Typ (výrobce) | CISCO Catalyst 1200 24-port GE PoE 4x1G |
| Provozní napětí | 230 V |
| ethernet. portů | 28 |
| Spotřeba proudu za provozu | 10.65 W |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Takt GPU | 1.4 MHz |
| Operační paměť RAM | 1000 MB |
| Bezpečnost | 802.1x RADIUS |
| Hmotnost | 3.53 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 50 °C |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 28 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 195 W |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1.5 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| LED indikátory | Ano |
| Kapacita přepínání | 56 Gbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D IEEE 802.1Q IEEE 802.1p IEEE 802.1s IEEE 802.1W IEEE 802.1x IEEE 802.3ad IEEE 802.3az |
| Ochrana před uzavřeným obvodem | Ano |
| Pravidla ACL | 512 |
| Rámy jumbo | 9000 |
| Počet slotů SFP modulu | 4 |
| Certifikace | UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) třída a |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Podpora MIB | Y |
| Přepínač vrstev | L2 |
| QoS | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN | Ano |
| Algoritmy plánování fronty | Weighted Round Robin (WRR) |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Počet front | 8 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Typ přepínače | Řízený |
| Tlačítko reset | Ano |
| Možnost aktualizace firmwaru | Ano |
| Instalace do racku | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 698220 h |
| Paměť flash | 512 MB |
| Tabulka MAC adres | 8000 Eintragungen |
| Počet VLANs | 255 |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Blokace Head-of-line | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora VLAN | Ano |
| Prevence útoku DoS | Ano |
| Podpora 10G | Ne |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 5.82 kg |
| Konzolový port | RJ-45/USB TYP C |
| Rychlost přetáčení | 41.66 Mpps |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |

