Cisco CISCO Catalyst C1300-12XS 12-Port Switch síťový switch C1300-12XS 1 / 10 GBit/s
Kód: C3737549
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 40 777,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Řízení na webu řízené pomocí aplikace L2/L3
Quality of Service (QoS) Support konfigurace nastavení polohy (CLI)
Tabulka adres MAC: 16000 zápisů kapacita: 240 Gb/s.
1024 kontrolní seznam přístupu
Montáž do racku
AC
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 268 mm |
| Vnější výška | 44 mm |
| Vnější šířka | 300 mm |
| Počet SFP portů | 12 x |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Přenosová rychlost přes LAN | 10000 MBit/s |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | CISCO Catalyst C1300-12XS 12-Port Switch |
| ethernet. portů | 12 |
| Počet LWL portů | 12 |
| Přenosová rychlost | 1 / 10 GBit/s |
| Bezpečnost | HTTPS · SNMP · SNMPv2 · SNMPv3 · SSH · SSH-2 |
| Hmotnost | 2.67 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Typ autentizace | RADIUS, TACACS+ |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 50 °C |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 3 MB |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| LED indikátory | Ano |
| Kapacita přepínání | 240 Gbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D IEEE 802.1Q IEEE 802.1AB IEEE 802.1s IEEE 802.1W IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3ad IEEE 802.3ae IEEE 802.3af IEEE 802.3na IEEE 802.3at IEEE 802.3az IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3z |
| Autentizace | Ověřování založené na MAC, ověřování založené na webu |
| Pravidla ACL | 1024 |
| Rámy jumbo | 9000 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 10 |
| Podpora MIB | Y |
| Přepínač vrstev | L2/L3 |
| QoS | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN | Ano |
| Statické směrování | Ano |
| Algoritmy plánování fronty | Weighted Round Robin (WRR) |
| Směrování na základě pravidel | Ano |
| IGMP proxy | Ano |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Počet front | 8 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Typ přepínače | Řízený |
| Tlačítko reset | Ano |
| Funkce IPv4 a IPv6 | ICMPv6 IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 TFTP IPv6 Telnet |
| Funkce virtuální sítě LAN | Soukromé VLAN Voice VLAN |
| DHCP vlastnosti | auto Config. DHCP DHCP klient dhcp relé DHCP server Funkce DHCP snooping |
| Počet (měděných) portů 10G ethernetu | 2 |
| Instalace do racku | Ano |
| Tabulka MAC adres | 16000 Eintragungen |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Blokace Head-of-line | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora VLAN | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 3.55 kg |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |

