Cisco CISCO Catalyst C1300-24XS 24-Port Switch síťový switch C1300-24XS 1 / 10 GBit/s
Kód: C3737550
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 65 645,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Řízení na webu řízené pomocí aplikace L2/L3
Quality of Service (QoS) Support konfigurace nastavení polohy (CLI)
Port konzolí: RJ-45/USB typ C
Cat5e
Tabulka adres MAC: 16000 zápisů kapacita: 480 Gb/s.
1024 kontrolní seznam přístupu
Montáž do racku
AC
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 350 mm |
| Vnější výška | 44 mm |
| Vnější šířka | 445 mm |
| Počet SFP portů | 24 x |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Přenosová rychlost přes LAN | 10000 MBit/s |
| Napájení | 230 V |
| Typ (výrobce) | CISCO Catalyst C1300-24XS 24-Port Switch |
| ethernet. portů | 24 |
| Počet LWL portů | 24 |
| Přenosová rychlost | 1 / 10 GBit/s |
| Takt GPU | 1.4 MHz |
| Operační paměť RAM | 1000 MB |
| Bezpečnost | HTTPS · SNMP · SNMPv2 · SNMPv3 · SSH · SSH-2 |
| Hmotnost | 4.15 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Typ autentizace | RADIUS, TACACS+ |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 50 °C |
| Počet kombo portů SFP | 4 |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 8 MB |
| Počet statických cest | 990 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| Kapacita přepínání | 480 Gbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.1D IEEE 802.1Q IEEE 802.1AB IEEE 802.1s IEEE 802.1W IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3ad IEEE 802.3ae IEEE 802.3af IEEE 802.3na IEEE 802.3at IEEE 802.3az IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3z |
| Autentizace | Ověřování založené na MAC, ověřování založené na webu |
| Pravidla ACL | 1024 |
| Rámy jumbo | 9000 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 20 |
| Certifikace | UL (UL 62368), CSA (CSA 22.2), CE CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) třída a |
| Podpora MIB | Y |
| Přepínač vrstev | L2/L3 |
| QoS | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Registrační protokol GARP sítě VLAN | Ano |
| Statické směrování | Ano |
| Algoritmy plánování fronty | Weighted Round Robin (WRR) |
| Směrování na základě pravidel | Ano |
| IGMP proxy | Ano |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Počet front | 8 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Mezní poměr | Ano |
| Typ přepínače | Řízený |
| Tlačítko reset | Ano |
| Funkce IPv4 a IPv6 | ICMPv6 IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 TFTP IPv6 Telnet |
| Funkce virtuální sítě LAN | Soukromé VLAN Voice VLAN |
| DHCP vlastnosti | auto Config. DHCP DHCP klient dhcp relé DHCP server Funkce DHCP snooping |
| Instalace do racku | Ano |
| Paměť flash | 512 MB |
| Tabulka MAC adres | 16000 Eintragungen |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Blokace Head-of-line | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora VLAN | Ano |
| Prevence útoku DoS | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 5.52 kg |
| Konzolový port | RJ-45/USB TYP C |
| Plug and Play | Ano |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Podporované kabelové typy | Cat5e |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |

