Cisco C1200-24P-4X 1200 24-port GE PoE síťový switch
Kód: C3737610
Výrobce: Cisco
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 274,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Řízení na webu řízené pomocí aplikace L2/L3
Quality of Service (QoS) Support konfigurace nastavení polohy (CLI)
Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 24
Seznam kontrol přístupu
AC síťový adaptér je součástí dodávky
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 444.5 mm |
| Vnější výška | 43.9 mm |
| Vnější šířka | 298.7 mm |
| Počet SFP portů | 4 x |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | RJ45 · USB-C® |
| Přenosová rychlost přes LAN | 1000 MBit/s |
| Velikost racku | 483 mm (19") |
| Typ (výrobce) | 1200 24-port GE PoE |
| Materiál | Kov |
| ethernet. portů | 24 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 24 x |
| Takt GPU | 1400 MHz |
| Operační paměť RAM | 1024 MB |
| Bezpečnost | HTTPS · SSH · SSL/TLS |
| Hmotnost | 3.68 kg |
| Kategorie produktu | síťový switch |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 4 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| LED indikátory | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.1Q IEEE 802.1AB IEEE 802.1ad IEEE 802.1W IEEE 802.1x IEEE 802.3 IEEE 802.3ad IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3z |
| ARP inspekce | Ano |
| Rámy jumbo | 9000 |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Podpora MIB | Y |
| Filtrování MAC adres | Ano |
| Přepínač vrstev | L2/L3 |
| QoS | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Statické směrování | Ano |
| Konfigurace nastavení lokace (CLI) | Ano |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Typ přepínače | Řízený |
| Tlačítko reset | Ano |
| Paměť flash | 512 MB |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | Ano |
| Blokace Head-of-line | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Podpora VLAN | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 70 °C |
| Hmotnost včetně balení | 5.99 kg |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |

