Delock 88141 Držák Keystone 1 ks
Kód: C3383607
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 168,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento držák Keystone značky Delock lze připevnit na DIN lištu o šířce 35 mm. Díky standardizovaným rozměrům je vhodná pro snadnou montáž 5 modulů Keystone Keystone.
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- 5 porty Keystone s rozměry 19,2 x 14,9 mm
Držák pro montáž na 35 mm lištu
Zahnutý o 70°
Materiál: nerez
Rozměry (d x š x v): Cca 99 x 44 x 37 mm
| Technické parametry | |
| Barva | stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 99 mm |
| Vnější výška | 37 mm |
| Vnější šířka | 44 mm |
| Vhodný pro (vestavná síťová zásuvka) | Keystone |
| Materiál | nerezová ocel |
| Kategorie produktu | Držák |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Typ balení | Balení |


