Delock 87792 vestavný modul USB Keystone 1 ks
Kód: C3383762
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 562,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento modul od Delock poskytuje nabíjecí port USB typu C™. Díky standardizovaným rozměrům je vhodný pro snadnou montáž typu „snap in“ do různých držáků, např. patch panelů, zásuvek nebo pouzder Keystone.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Plochý
USB C, bílá
Terminál Weiblich
Bílá
1 ks(y)
Vlastnosti
- Připojení:
1x USB typ C™
1x 2pinová svorkovnice
Vstup: AC 100 ~ 240 v / 50 ~ 60 Hz / 0,2 A.
Výstup 5 V / 2,1 A
Výstupní výkon: Max. Celkem 10,5 W.
Průměrná účinnost za provozu 81,22 %
Příkon při nulovém zatížení 0,06 W.
Ochrana proti zkratu
Pro montáž do držáků Keystone s rozměry 19,2 x 14,9 mm
Rozměry (d x š x v): Cca 44,8 x 20,7 x 32,5 mm
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 44.8 mm |
| Vnější výška | 32.5 mm |
| Vnější šířka | 20.7 mm |
| Vhodný pro (vestavná síťová zásuvka) | Keystone |
| Kategorie produktu | vestavný modul USB |
| Pohlaví konektoru 1 | Ženské |
| Pohlaví konektoru 2 | Ženské |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Základní materiál | Plast |
| Typ konstrukce | Plochý |



