Rittal DK 7240.210 19 palec 1 U zásuvka s ochranným kontaktem vkládací úhelník lze namontovat do 4 poloh šedá
Kód: C973176
Výrobce: Rittal
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 675,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Hliníkové vedení s úhlem nastavitelným do 4 poloh. Tak je možné tuto zásuvkovou lištu namontovat libovolně na 19" profilované lišty, na rám skříně či ze zadní strany nástěnného rozvaděče.
Vybavení
- 7x zásuvky s ochranným kontaktem
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 2.00 m |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 44 x 44 x 483 mm |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 483 mm |
| Vnější výška | 44 mm |
| Vnější šířka | 44 mm |
| velikost racku (HE) | 1 U |
| Vhodné pro síťovou skříň (palce) | 19 palec |
| Vlastnosti síťové skříně | vkládací úhelník lze namontovat do 4 poloh |
| Typ zásuvky | zásuvka s ochranným kontaktem |
| Napětí (max.) | 250 V/AC |
| Výkon (max.) | 3600 W |
| počet zásuvek | 7 |
| Intenzita proudu | 16 A |







