Telegärtner 100007011 483 mm (19) CAT 6A 1 U černá
Kód: C3737095
Výrobce: Telegärtner
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 540,- Kč s DPH
Popis
Pro běžné kabely
Od patra k stroji lze připojit komponenty jako 19" nosiče modulů od Telegärtner
Lze ji použít jako spojkovou techniku
Připojovací technika. 19" nosiče modulů jsou správným řešením pro individuální uspořádání v rozvodu. Jsou k dostání v šedé nebo černé barvě a s nebo bez upínání kabelů. Je možné použít s našimi vysoce performovými moduly, předsazenými variantami nebo prázdné pouzdro. Úřezy v praktickém formátu Keystone umožňují individuální osazení. Osazené varianty splňují požadavky na přenos stanovené v Cat. 6A podle EN 60603-7-51.
Funkce:
Integrovaná fantastace kabelů,
Potenciálové připojení prostřednictvím přiloženého PE kabelu,
Přední panel s číslováním pórů,
Tělo z ocelového plechu, práškované
Cat.6A (ISO/IEC) podle IEC 60603-7-51, Cat.6A (ISO/IEC) re-embedded testováno podle IEC 60512-27-100,
Certifikace LinkCertification: Třída EA (ISO/IEC) podle ISO/IEC 11801,
10 Gigabit Ethernet (IEEE 802.3na),
Ochrana proti přehýnutí kontaktů: ≥ 750 cyklů připojení s konektory RJ45/RJ11/RJ12,
Vhodné pro PoE+ podle IEEE 802.3at,
Opticky kontrolované testování kontaktní výšky RJ45,
Vybaven s AMJ modulem k
Poznámka: Připojovací technika vhodná pro konektory RJ45/11/12
Třída protipožární ochrany: Nerelevantní
Hořlavý odkapávání: Není relevantní
Vznik kouře: Není relevantní
Vývoj kyseliny: Není relevantní
Provedení: Vč. 24 AMJ modulů k Cat. 6a (ISO/IEC) T568B, upnutí kabelu a sady pro připojení potenciálů
Barva: černá
Zkratka: 19" nosič modulů 1 HE
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Připojovací technika | IDC izolační posuvný konektor |
| Rozměr, hloubka | 44 mm |
| velikost racku (HE) | 1 U |
| Velikost racku | 483 mm (19") |
| Specifikace sítě | CAT 6A |
| Připojení | RJ45 8 (8) |
| ETIM FeatureGroupID | EC001128 |
| Kategorie produktu | 19" osazený modulární nosič |

