Kathrein 215500001 ethernetový síťový kabel CAT 7a S/FTP 4 x 2 x 0.258 mm² oranžová 250 m
Kód: C2308327
Výrobce: Kathrein
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 067,- Kč s DPH
PAKPřidat do košíku
Vybavení
- Cat 7A síťový kabel 1200 MHz, třída Fa
Označení jednotlivých metrů
Bez halogenů; FRNC/LSZH=Flame Reterdant non Corrosive / Low Smoke Zero halogenové
S/FTP, stavba vodiče: Twisted Pair 4x2xAWG23/1 (Ø 0,58 mm), nařízení o stavebních výrobcích 305/2011 EN 50575, třída hoření: Cca s1a, d1, a1 vnější průměr 7,7 mm
Datové kabely vhodné pro strukturovanou kabeláž budov
Vhodný síťový konektor RJ45: Konfigurovatelný na pole EML 12 bez použití nářadí
Tento text byl přeložen strojově.
Vlastnosti
- Síťový kabel Cat7a
- s/FTP
- měď AWG23
- BauPVO 305/2011 (EN50575:2014 + A1:2016)
- BauPVO: Cca s1ad1a1
- LSZH/LS0H
- vnější průměr 7,7 mm
- měděný podíl: 25,4 kg/km.
| Technické parametry | |
| Množství | 250 m |
| Průřez (vypočten podle počtu žil) (část 1 + 2) | 4 x 2 x 0.258 mm² |
| Barva | oranžová |
| Průřez (na žílu) (část 1) | 0.258 mm² |
| Frekvence (max.) | 1200 MHz |
| Bezhalogenový | Ano |
| Izolační materiál | PE |
| Připojení kabelu | konektor rj45 |
| Stínění (síťový kabel) | S/FTP |
| Kroucená dvojlinka (část 1) | Ano (1) |
| Číslo výrobce | 215500001 |
| Typ (výrobce) | LCL 110/250m |
| Specifikace sítě | CAT 7a |
| AWG max. | 23 |
| vnější Ø | 7.7 mm |
| Max. rozsah teploty, pevný | +60 °C |
| Min. rozsah teploty, pevný | -20 °C |
| Max. rozsah teploty, variabilní | +50 °C |
| Min. rozsah teploty, variabilní | 0 °C |
| Počet drátů (část 1) | 8 x |
| Splňuje RoHS | ano |
| Schválení, normy | BauPVO305 cca s1a,d1,a1 |
| Kategorie produktu | ethernetový síťový kabel |


