Renkforce RF-4538214 RJ45 síťové kabely, propojovací kabely CAT 6A S/FTP 0.25 m černá se stahovacím kroužkem pro odblokování 1 ks
Kód: C2269107
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 157,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Univerzální síťový kabel k připojení síťových komponent ke směrovači, Powerline adaptéru (adaptéru pro komunikaci přes elektrické silové rozvody) nebo patch panelu.
Vybavení
- Velmi kvalitní kulatý patch kabel
Zpomalující hoření (IEC60332-1-2)
Se smyčkou zamezující nechtěnému uvolnění kabelu
Vlastnosti
- Plášť: S omezeným vývojem zplodin při hoření, bez halogenů (IEC60332-1-2
Pozlacené kontakty (50U)
Vnější průměr: 6,0 ± 0,2 mm
Rozsah dodávky
- Kabel CAT6A SFTP
| Technické parametry | |
| Forma kabelu | kulatý |
| Délka kabelu | 0.25 m |
| Provedení kabelu | kabel |
| Barva | černá |
| Typ konektoru A (vstup) | RJ45 zástrčka |
| Typ konektoru B (výstup) | RJ45 zástrčka |
| Frekvence (max.) | 500 MHz |
| Bezhalogenový | Ano |
| Počet konektorů A (vstup) | 1 x |
| Počet konektorů B (výstup) | 1 x |
| Kabelové použití | síťový |
| Materiál vodiče v kabelech | měď |
| Připojení kabelu | konektor rj45 |
| Vlastnosti kabelu | se stahovacím kroužkem pro odblokování |
| Typ konektoru | rovný |
| Přenosová rychlost přes LAN | 100 MBit/s · 1000 MBit/s · 2500 MBit/s · 10000 MBit/s |
| Stínění (síťový kabel) | S/FTP |
| Typ připojení (monitor) | RJ45 |
| Specifikace sítě | CAT 6A |
| AWG | 26 |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | síťové kabely, propojovací kabely |



