Brother ADS4300N skener dokumentů A4 600 x 600 40 str./min USB 3.2 (Gen 1x1) , LAN (až 1 Gbit/s), USB 2.0
Kód: C2617104
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 11 114,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Rychlejší skener dokumentů DIN A4 LANRychlý LAN skener dokumentů pro podnikání. Díky velkému automatickému podavači dokumentů lze bez přerušení skenovat až 80 listů. Pomocí tří programovatelných tlačítek můžete předem definované úlohy skenování provést stisknutím tlačítka a uložit do požadovaného adresáře.
Tento text byl přeložen strojově.
Informace o rychlosti skenování se vztahují na formát A4.
Vybavení
- Až 40 stran za minutu Rychlost skenováníAž 80 obrázků/min. Duplexní skenování3 konfigurovatelná tlačítka rychlé volbyRozhraní USB a LANDuplexní ADF. List DIN A4 80 listůSkenování do mobilních zařízení přes mobilní konektory 1Funkce automatického spuštění skenování, rozpoznání ultrazvuku, odpojovačRozsáhlý softwarový balíček
Rozsah dodávky
- DS-4300N, návod k instalaci, bezpečnostní pokyny k výrobku, síťový zdroj, napájecí kabel, USB kabel, Brother ScanEssentials, Brother iPrint&Scan pro stolní počítač, Kofax PaperPort, Kofax Power PDF standard, Remote Setup
| Technické parametry | |
| Automatický napájecí zdroj | 80 listů |
| Rozměry | (š x v x h) 300 x 216 x 191 mm |
| Barva | bílá/černá |
| Rozměr, hloubka | 191 mm |
| Vnější výška | 216 mm |
| Vnější šířka | 300 mm |
| Duplex unit | Ano |
| Vstupní jednotka | Ano |
| Optické rozlišení | 600 x 600 |
| Rychlost skenování | 40 str./min |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 3.2 (Gen 1x1) · LAN (až 1 Gbit/s) · USB 2.0 |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Vlastnosti skenerů | LAN |
| Funkce skenování | dokumenty |
| Typ senzoru (skener) | CIS |
| Skenovaná délka (max.) | 355.6 mm |
| Skenovaná šířka (max.) | 215.9 mm |
| Hmotnost | 2.64 kg |
| Kategorie produktu | skener dokumentů |


