Brother ADS-4550W duplexní skener dokumentů A3 600 x 600 dpi 35 str./min
Kód: C3558120
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 15 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Model ADS-4550W je díky svým kompaktním rozměrům, vysoké rychlosti skenování a podavači dokumentů s kapacitou 60 listů vhodný zejména pro pracoviště s velkým objemem Hohem. Díky integrovanému LAN/Wi-Fi rozhraní může být velmi flexibilně zapojen do sítě.
Tento text byl přeložen strojově.
Informace o rychlosti skenování se vztahují na formát A4.
Vybavení
- Rychlost skenování až 35 stran za minutu (70 snímků)
Automatický podavač dokumentů s kapacitou 60 listů pro vícestránkové skenování
Rozhraní USB Host, USB 3.0 Super Speed, LAN a Wi-Fi
Dotykový displej s úhlopříčkou 7,1 cm
20 konfigurovatelných oblíbených
Intuitivní dotykový displej s úhlopříčkou 7,1 cm
Vlastnosti
- Typ skeneru: ADF skener 600 x 600 dpi
Barevné skenování Duplex-Scan
Vestavěný displej
Podporované typy skenů: Vizitky, normální papír, plastová karta, recyklovaný papír, silný papír, tenký papír
Typ senzoru: Dual CIS
USB připojení Wi-Fi Ethernet/LAN
Typ síťového zdroje: Stejnosměrný proud 25 W.
Úroveň tisku (max.): 59 dB
| Technické parametry | |
| Automatický napájecí zdroj | 60 listů |
| Rozměry | (š x v x h) 300 x 290 x 630 mm |
| Barva | černá · bílá |
| Rozměr, hloubka | 630 mm |
| Vnější výška | 290 mm |
| Vnější šířka | 300 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 2.8 palec |
| Duplex unit | Ano |
| Optické rozlišení | 600 x 600 dpi |
| Hmotnost papíru (max.) | 200 g/m² |
| Rychlost skenování | 35 str./min |
| Dotykový displej | Ano |
| pro max. formát papíru | A3 |
| Vlastnosti skenerů | s Wi-Fi · LAN · displej |
| Funkce skenování | vizitky · plastové karty · dokumenty |
| Typ senzoru (skener) | CIS |
| Výstupní proud (max.) | 1.9 A |
| Výstupní napětí (min.) | 24 V |
| Spotřeba energie ve stavu vypnuto | 0.1 W |
| Spotřeba proudu StandBy | 2.3 W |
| Spotřeba proudu za provozu | 25 W |
| Typ síťového zdroje | Stejnosměrný proud |
| Typ senzoru | Dual CIS |
| Rozsah vstupního napětí | 100 - 240 V |
| Bezpečnost | 64 bit WEP · 128 bit WEP · EAP-FAST · EAP-MD5 · EAP-TLS · EAP-TTLS · PEAP · SMTP-AUTH · SNMPv3 · SSL/TLS · TLS · WPA-PSK · WPA-PSK2 · SADA WPA3 SAE · WPS |
| Hmotnost | 2.7 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | duplexní skener dokumentů |
| Složená hloubka | 15.4 cm |
| Složená výška | 15.8 cm |
| Složená šířka | 30 cm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| AC adaptér | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint Brother Mobile Connect |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90 % |
| Maximální tloušťka karty | 1.32 mm |
| Dodávané kabely | AC, USB |
| Formáty naskenovaného souboru | JPEG TIFF |
| Barevný displej | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Hmotnost média, automatický podavač dokumentů | 40 - 200 g/m² |
| USB port | Ano |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 Bit |
| Typ ovládání | Tlačítka, dotyk |
| Duplexní skenování | Ano |
| Režim dlouhého papíru | Ano |
| Skenování na | E-mailový server FTP Ilustrace Síťové následování PC SMB USB |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A3 A4 |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Podpora IPv6 | Ano |
| Certifikáty shody | GS mark RoHS |
| Velikost složeného výrobku (v x š x h) | 300 x 216 x 191 mm |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 1.7 W |
| Typ skeneru | ADF skener |
| Maximální délka média | 5 m |
| Ovladače skeneru | SANE TWAIN WIA |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80 % |
| Rozlišení optického skenování | 600 x 600 DPI |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hmotnost včetně balení | 4.5 kg |
| Vstupní barevná hloubka | 48 Bit |
| Výstupní barevná hloubka | 24 Bit |
| Vlastní šířka média | 50,8 - 215,9 mm |
| Podporované síťové protokoly (IPv4) | DHCP, APIPA (Auto IP), WINS/NetBIOS, DNS Resolver, mDNS, SNMPv1/v2c/v3, ICMP, Web Services (Scan), HTTP/HTTPS server, LLMNR responder, SNTP klient |
| Podporované síťové protokoly (IPv6) | RA, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, web Services(Scan), SNTP klient, HTTP/HTTPS server, ICMPv6 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2016 Windows Server 2019 Windows Server 2022 |
| Barevné skenování | Ano |
| Rychlost skenování s automatickým podavačem (černobíle, A4) | 35 Seiten pro Minute |
| Rychlost skenování s automatickým podavačem (barevně, A4) | 35 Seiten pro Minute |
| Oboustranná rychlost skenování s automatickým podavačem (černobíle, A4) | 70 ipm |
| Oboustranná rychlost skenování s automatickým podavačem (barevná, A4) | 70 ipm |
| Denní pracovní cyklus (max) | 5250 Seiten |
| Typy skenovatelných médií | Vizitka Normální papír Plastová karta Recyklovaný papír Silný papír Tenký papír |
| Maximální zatížení měsíčně | 105000 Seiten pro Monat |
| Kapacita automatického podavače | 60 Blätter |
| Hladina akustického tlaku (max) | 59 dB |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |





