Canon Canon Maxify GX2050 multifunkční tiskárna inkoustová barevná A4 tiskárna, skener, kopírka, fax
Kód: C3450207
Výrobce: Canon
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 8 672,- Kč s DPH
Popis
Tento kompaktní multifunkční systém 4 v 1 je ideální pro domácí kanceláře. Tisk velkého objemu kvalitních obchodních dokumentů v krátkém čase s levnými inkoustovými lahvemi.
Produktivita na Büroneau doma
S touto multifunkční nádrží můžete doma ovládat dokumenty v obchodní kvalitě i s dlouhou životností. MAXIFY GX2050 se díky svému kompaktnímu a uživatelsky přívětivému designu hodí kamkoli. Nabízí vysokou rychlost tisku a vydatnost díky cenově výhodným inkoustovým lahvičkám a 35-listým ADF pro skenování, kopírování a faxování vícebočných dokumentů.
Tento text byl přeložen strojově.
Součástí dodávky od výrobce není kabel k tiskárně!
Prosím objednejte hned ke zboží!
Vybavení
- Inkoustová tiskárna doma a v kanceláři
600 x 1200 dpi
Tiskařské barvy: Černá, azurová, purpurová, žlutá
A4
Barevné faxy v barevném barvě
Apple AirPrint, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link
USB připojení Wi-Fi Ethernet/LAN
8,1 kg
Vlastnosti
- Wi-Fi, tisk, kopírování, skenování, faxování a cloud
15/10 stran ISO/min. (SW/barva)
USB, Dual Dual Band Wi-Fi a Ethernet
Automatické podávání dokumentů až na 35 listů
3.000 stran (černá); 3.000 stran (barva)
Zásobník na papír: Až 250 listů
Tiskárna s doplnitelnými zásobníky inkoustu
6,7 cm (2,7") LCD dotykový displej
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 374 x 260 x 510 mm |
| Rozměr, hloubka | 510 mm |
| Vnější výška | 260 mm |
| Vnější šířka | 374 mm |
| Duplex unit | Ano |
| Vlastnosti | tiskárna, skener, kopírka, fax |
| Počet vstupů papíru | 1 |
| pro max. formát papíru | A4 |
| Rozlišení tisku | 600 x 1200 dpi |
| Technologie tisku | inkoustová |
| Kapacita (papír) | 250 listů |
| Skenovaná šířka (max.) | 216 x 297 mm |
| Bezpečnost | WPA-AES · EPA-EAP · WPA-PSK · WPA-TKIP · WPA2-AES · WPA2-EAP · WPA2-PSK · WPA2-TKIP · WPA3-EAP · SADA WPA3 SAE |
| Hmotnost | 8.1 kg |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | multifunkční tiskárna |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Tisk | Barevný tisk |
| Skenování | Barevné skenování |
| Faxování | Barevné faxy |
| Kopírování | Barevné kopírování |
| Rychlost černobílého tisku (ISO/IEC 24734) | 15 ipm |
| Rychlost barevného tisku (ISO/IEC 24734) | 10 ipm |
| Funkce kopírování ID karet | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint Mopria Print Service PIXMA Cloud Link |
| Čas první stránky (barevně, normální kvalita) | 10 s |
| Čas první stránky (černobíle, normální kvalita) | 9 s |
| Dodávané kabely | AC |
| Maximální počet kopií | 99 Kopien |
| Paměť faxu | 250 Seiten |
| Barevný displej | Ano |
| USB port | Ano |
| Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi) | 8 Bit |
| USB konektor | USB typ B. |
| Typ ovládání | Dotek |
| Rozlišení faxu (barevně) | 200 x 200 DPI |
| Funkce kopírování N do 1 | Ano |
| Rychlé vytáčení | Ano |
| Technologie skenování | CIS |
| Kapacita přiložené náplně (černá) | 3000 Seiten |
| Kapacita přiložené náplně (CMY) | 3000 Seiten |
| Průměrná spotřeba energie při kopírování | 21 W |
| Velikosti obálek | 10 A 5 DL Montáž |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4 A5 A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Funkce N-in-1 copy (N=) | 2 4 |
| Barevná hloubka černobílého vstupu | 16 Bit |
| Hladina akustického tlaku (tisk) | 46.5 dB |
| Typy médií v zásobníku papíru | Dopisní obálky Motiv Normální papír |
| Hmotnost médií v zásobníku papíru | 64 - 105 g/m² |
| Rychlost modemu | 33.3 Kbit/s |
| Počet tiskových náplní | 4 |
| Kapacita kazety v ceně (úsporný režim, černá) | 4500 Seiten |
| Kapacita kazety v ceně (úsporný režim, CMY) | 4500 Seiten |
| Typ skeneru | Plochý skener |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0.14 kWh/Woche |
| Cartridge součástí | Ano |
| Změna velikosti kopií | 25 - 400 % |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Rozlišení optického skenování | 1200 x 2400 DPI |
| Oboustranné funkce | Tisk |
| Vstupní barevná hloubka | 16 Bit |
| Výstupní barevná hloubka | 8 Bit |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Správní rada Legal Dopis Oficio |
| Vlastní šířka média | 89 - 216 mm |
| Vlastní délka média | 127 - 355,6 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 8.1 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2019 Windows Server 2022 |
| Maximální zatížení měsíčně | 27000 Seiten pro Monat |
| Displej | LCD |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vestavěný displej | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android iOS |
| Velikosti fotopapíru | 10 x 15,13 x 18,18 x 25,20 x 25 |











