Infineon Technologies IRFB4332PBF tranzistor MOSFET 1 N-kanál 390 W TO-220AB
Kód: C160945
Výrobce: Infineon Technologies
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 136,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Kanálů | 1 |
| Typ pouzdra (polovodiče) | TO-220AB |
| Typ tranzistoru | N-kanál |
| Série (polovodiče) | HEXFET® |
| Vlastnost tranzistoru | standardní |
| Zkratka výrobce (součástky) | INF |
| Typ (výrobce) | IRFB4332PBF |
| Provedení | N kanál |
| Způsob montáže | průchozí otvor |
| C(ISS) | 5860 pF |
| Referenční napětí C(ISS) | 25 V |
| I(d) | 60 A |
| Provozní teplota (max.) | +175 °C |
| Provozní teplota (min.) | -40 °C |
| Výkon Pmax | 390 W |
| Q(G) | 150 nC |
| Referenční napětí Q(G) | 10 V |
| R(DS)(on) | 33 mΩ |
| Referenční proud R(DS)(on) | 35 A |
| Referenční napětí R(DS)(on) | 10 V |
| U(GS)(th) max. referenční proud | 250 µA |
| U(DSS) | 250 V |
| U(GS)(th) max. | 5 V |
| Typ | IRFB4332PBF |
| Průrazné závěrné napětí U(BR) (DSS) | 250 V |
| Typ pouzdra | TO-220AB |
| Kategorie produktu | tranzistor MOSFET |
